800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme protlak kanalizace
Výroba ohýbání dle přílohy
Výroba hřídele dle přílohy
Bourání ocelového komínu
Černění
5 nejnovějších nabídek
Vázací řetěz jakostní třídy 8 jednopramenný průměr řetězu 8mm nosnost 2000Kg
OVASLING, typ 2001 - jednodílný přivazovací pás, LC 1000 daN
Ocelové lano DIEPA X48 - P825C
Námořní přeprava
Hlavný brzdový valec d19 - Ursus

2. místo v soutěži TOP MPS 2017

13/12/2017

 

RHK Brno vyhlašuje každoročně soutěž TOP MSP. Tato soutěž je určena malým a středním firmám, RHK Brno nominuje všechny své členské malé a střední firmy, k dalším nominacím pak je vyzvána veřejnost prostřednictvím webu komory. V letošním roce bylo nominováno 303 firem.

Po veřejném hlasování v soutěži bylo sestaveno pořadí 50 firem s nejvyšším počtem hlasů. Celkové výsledky soutěže byly stanoveny dle hodnocení následujících kritérií: veřejné hlasování, bonita firmy, hodnocení dynamiky růstu firem, finančního zdraví firem a využití potenciálu zaměstnanců firmy. Po součtu pořadí za jednotlivá kritéria vzniklo konečné pořadí. V letošním roce bylo oceněno nikoliv deset, ale dvanáct firem, jelikož na dvou místech v první desítce se umístily vždy dvě společnosti se stejným počtem bodů.

Absolutním vítězem letošního ročníku se stala společnost Holek Production, s. r. o., která vyrábí zařízení pro šití, úpravu a údržbu oděvů v domácnosti. Jsme právem hrdi na to, že jsme se se svým programem dodávek zejména v oblasti plynárenství, vodárenství a energetiky umístili na druhém místě. Vzhledem k tomu, že stejný počet bodů získala i společnost PEaPE METAL, s.r.o., podnikající v kovovýrobě, podělili jsme se s ní o tento úspěch. Třetí příčku obsadila společnost Arch.Design, s. r. o., jež se věnuje urbanismu, architektuře, stavební projekci, inženýrské činnosti, projektům interiérů, vizualizacím a počítačovým animacím návrhů.

 

 

HUTIRA - BRNO, s.r.o.

Vintrovna 398/29

Popůvky u Brna

664 41

Česká republika

 

Tel.:+420 541 212 144

Fax: +420 541 219 763

E-mail: info@hutira.cz; obj.brno@hutira.cz

Internet: www.hutira.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/hutira-brno-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU