800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávka gastroservisu
Slévárenské bedny
Rekonstrukce kulturního domu
Přeprava D/Pfarrkirchen - CZ/Olomouc
Stavební úpravy haly a administrativní budovy
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Pokládka zámkové dlažby
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Prášková lakovna

Aktuální projekt, který proběhl

17/04/2014

Naše firma pomáhá a spolupracuje od začátku s firmou Bomba Gym Powerlifting. Věnovali jsme speciální tlumící pryžové desky s melírem epdm jak na závody, tak do nového fitness, kde se závodníci připravují.

Absolutní vítězce slečně Olze Vrbové v soutěži v bench pressu, Federace Ceskeho Siloveho Trojboje, srdečně gratulujeme a držíme palce na Mezinárodnim Šampionátu v Bench pressu FAIR VICTORY 2013, který proběhne 27.4.2013.

Děti z SOS vesničky v Doubí u Karlových Varů se už mohou radovat z nového dětského hřiště.

Slavnostní předání hřiště dětem se uskutečnilo přímo v SOS vesničce v Doubí a další slavnost se uskutečnila tento víkend, v sobotu 20. června 2009, na charitativním odpoledni při volbě nejkrásnější dívky do patnácti let. Moderování se výborně zhostila bývalá absolventka JAMU a talentovaná herečka Jana Plodková a svým šarmem doplnil Jirka Mádl.

Ve spolupráci s loňskými finalistkami soutěže Dívka roku, Jitkou Vlkovou a fotografkou Irenou Moore jsme vytvořili vysoce módní umělecké kalendáře pro rok 2010. Chtěli bychom tímto poděkovat všem našim partnerům za ochotu a sdílnost, kterou v rámci našeho projektu projevili. Zvláštní díky patří CS International, firmě Krejčí, Defire, Kovosteel, Dřevoartikl a Intertech, samozřejmě Dívce roku a mediálnímu partnerovi - rádiu Impuls.

O dětech z SOS vesničky si můžete přečíst také v článku zde: Jak se žije opuštěným dětem? Pomáháme jim a stavíme pro ně dětské hřiště!

Fotografie z předání dětského hřiště dětem a pohled na to, jak to vlastně v SOS vesničce vypadalo, než jsme se rozhodli náš projekt zrealizovat si můžete prohlédnout zde.

hriste_643

Sponzorský dar pro dětské hřiště v Kostelci

Dalším sponzorským darem byly letos protipádové dlaždice pro dětské hřiště SVĚT v Kostelci. Místní maminky byly natolik aktivní, že se zasloužily o krásné nové hřiště za přispění mnoha sponzorů. Naše společnost byla jednou z nich.

Sponzorský dar pro TJ Sokol Jeneč

Rádi pomáháme smysluplným a užitečným věcem a jsme rádi, když to zároveň pomáhá dětem. Další z našich sponzorských aktivit byl sponzorský dar TJ Sokol Jeneč - protipádové dlaždice.

hriste1_355

Pragoelast s.r.o. podporuje projekt "Sociální automobil"

Jednou z našich prvních aktivit v oblasti pomoci potřebným, kterou bychom Vám rádi představili, je projekt "Sociální automobil".

Ke konci roku 2005 jsme finančně podpořili projekt, který se zakládá na velmi zajímavé myšlence - zdokonalit vozový park v ústavech a sociálních zařízeních. Tato myšlenka se nám zalíbila a jsme rádi, že můžeme být její součástí. Projekt je zaměřený na pomoc nemohoucím spoluobčanům a dětem odkázaným na pomoc ostatních.

Naše společnost je známa v oblasti vybavení dětských hřišť a sportovišť pro naši mládež, a tak napomáháme jejich správnému rozvoji. Logicky se tedy cítíme zavázáni k dětem, jež nemají to štěstí užívat si bezstarostnost dětského věku a část svého zisku tedy pravidelně věnujeme na účely sociální podpory našich nemohoucích spoluobčanů. Již teď je jasné, že se nejedná o poslední projekt s naší účastí. Tentokrát se podařilo organizátorům předat automobil FORD Transit. Obdarovaným se stal Ústav sociální péče Psáry pro tělesně a mentálně postiženou mládež. Naše společnost byla jednou z několika dalších společností, které podpořily tento automobil.

 

Více informací najdete zde

 

PRAGOELAST s. r. o.

Na Cikánce 2

153 02  Praha 5 - Radotín

+420 257 002 976, 972

info@pragoelast.cz

www.pragoelast.cz

 

 

 

http://firmy.industry-eu.cz/pragoelast-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU