800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Přeprava D/Schwabach - CZ/Jičín
Gitterboxy
Výroba garážových vrat - poptávám prkna
Palety
Přeprava zboží
5 nejnovějších nabídek
Výkup rozbitých přepravek výměnou za nové bedny
Plastové odpady - výkup
Výrobní program
Historie firmy
WOODPROTECTOR

Anybus CompactCom se rozšiřuje!

15/11/2012

hms_300Vysoký výkon, průmyslový Ethernet s vlastnostmi reálného času a několik formátů (Chip, Brick a Module) – to jsou klíčové vlastnosti nové, rozšířené nabídky jednotek Anybus CompactCom od firmy HMS. Nová generace dává výrobcům zařízení plnou flexibilitu řešení.

 

Anybus® CompactCom™ od společnosti HMS Industrial Networks jsou vestavné komunikační jednotky, které umožňují připojit zařízení k jakékoliv průmyslové komunikační síti. Společnost HMS nyní rozšiřuje nabídku Anybus CompactCom o prvky využívající novou generaci komunikačních technologií. Nová nabídka dává uživatelům možnost vybrat si úroveň integrace s hostitelským zařízením a požadovaný výkon.

Vyberte si úroveň integrace: Chip, Brick nebo Module
Sortiment Anybus CompactCom obsahuje hotová komunikační rozhraní pro všechny významné průmyslové sběrnice a pro průmyslový Ethernet v několika formátech:

- CompactCom Chip:
řešení s plnou konektivitou na jediném čipu pro integraci do uživatelských desek plošných spojů,

- CompactCom Brick:
ideální formát pro uživatele, kteří mají k dispozici omezený prostor nebo chtějí mít možnost vlastní volby síťového připojení.

- CompactCom Module: úplný a plně zaměnitelný komunikační modul vhodný zvláště pro zařízení, kde je nutné co nejvíce zkrátit dobu jeho uvedení na trh.

anybus-np40.jpg_ico500_500

Bez ohledu na formát jednotky mohou uživatelé stále využít unikátní zaměnitelnost prvků Anybus. Například je možné do automatizačního zařízení vestavět CompactCom Module a později bez změny softwarové implementace přejít na řešení s CompactCom Brick nebo CompactCom Chip. To uživateli přináší omezení rozsahu potřebných vývojových prací.


Vyberte si úroveň výkonu: řada 30 nebo 40
Jednotky Anybus CompactCom řady 30 (založené na síťovém komunikačním procesoru NP30) jsou již instalovány ve více než dvou miliónech zařízení po celém světě a jsou navržené podle potřeb uživatelů, kteří hledají řešení pro všeobecnou automatizaci, jako jsou běžné pohony, váhy, regulační ventily, čtečky čárových kódů, snímače, jednotky HMI atd.
HMS nyní představuje nové jednotky CompactCom řady 40, založené na síťovém komunikačním procesoru NP40. Jednotky této řady zajišťují vysoký výkon průmyslové komunikace pro náročné aplikace.

Co je nového u CompactCom řady 40?
Jednotky Anybus CompactCom řady 40 podporují všechny významné průmyslové komunikační sítě, ale jsou zvláště určené pro nejnáročnější aplikace s průmyslovým Ethernetem a provozními sběrnicemi. Protože jednotky CompactCom řady 40 mají téměř „nulové zpoždění“ mezi zařízením a komunikační sítí, jsou vhodné pro vysoce náročné aplikace s krátkým cyklem sběrnice a přísnými požadavky na synchronizaci, jako jsou např. servopohony.

Podobně jako všechny jednotky Anybus CompactCom, umožňují i jednotky řady 40 uživatelům přístup ke všem významným průmyslovým komunikačním sítím založeným na klasických sběrnicích i průmyslovém Ethernetu v jednom vývojovém projektu. Jednotky CompactCom řady 40 dále zvyšují flexibilitu řešení tím, že pro podporu různých komunikačních sítí využívají reprogramovatelný hardware. Například je možné do zařízení nainstalovat CompactCom řady 40 s hardwarem pro Ethernet a jednoduše si stáhnout hotový firmware pro požadovanou komunikační síť (např. EtherNet/IP, Profinet IRT nebo Modbus-TCP).

"Věříme, že řada 40, která kombinuje rychlejší procesory a techniku FPGA, je vhodnou platformou pro budoucnost,“ říká Jörgen Palmhager, Chief Operating Officer u společnosti HMS. „Dává uživatelům to nejlepší z obou oblastí. Poskytuje rychlost a přesnost pro náročné aplikace a flexibilitu umožňující jednotky přizpůsobit různým komunikačním sítím jednoduchým stažením nového firmwaru.“

Nové jednotky Anybus CompactCom řady 40 budou představeny v předpremiéře na různých akcích v průběhu podzimu 2012 (např. na veletrhu SPS/IPC/Drives v německém Norimberku) a na trh budou uvolněny v letech 2013 a 2014.

 

anybus-compactcom---three-form-factors.jpg_ico400_400

Jednotky Anybus CompactCom v různých formátech
 


HMS Industrial Networks je přední nezávislý dodavatel vestavných zařízení pro komunikační sítě v automatizaci. HMS vyvíjí a vyrábí komponenty pro připojení automatizačních zařízení do průmyslových komunikačních sítí. Vývoj i výroba jsou soustředěny v sídle firmy, švédském městě Halmstad.
Místní zastoupení má firma Chicagu (USA), Pekingu (Čína), Karlsruhe (SRN) Milánu (Itálie), Mylhúzách (Francie) a Tokiu (Japonsko). Firma vznikla v roce 1988 a v současné době má 240 zaměstnanců. V burzovním indexu NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu je vedena pod ISIN SE0002136242 v kategorii „Small Cap, Information Technology“.
 


FCC Prumyslove systemy U Slovanky 1388/3 182 00 PRAHA 8
http://www.fccps.cz/
SALES DEPARTMENT
Phone : +420 266 052 098
Fax : +420 286 890 252
praha@fccps.cz


HMS Industrial Networks
Stationsgatan 37
30245 Halmstad
Sweden
www.anybus.com
NALIN Michela
Phone : +46 351729 93
Fax : +46 351729 09
min@hms.se

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU