800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Zednické a obkladačské práce
Polystyrenové obaly
Výměna oken
Elektromotory
Obrábění
5 nejnovějších nabídek
Tryskací materiály
Instalovali jsme u zákazníka novou unikátní komoru pro balotinování
OCELOVÉ TRUBKY A PROFILY
Kabely, vodiče, přívody
Nárazuvzdorné obálky

Barracuda Networks představuje firewall nové generace

27/03/2013

Produkty Barracuda Networks již řadu let patří mezi absolutní špičku v oblasti informační bezpečnosti a pokrývají širokou paletu potřeb pro různé typy uživatelů. Společnost pružně reaguje na nejnovější trendy z oblasti IT, mezi něž v posledních letech paří především virtualizace a cloudová řešení.

 

Zákazníci tak mají k dispozici rovněž řešení Barracuda Networks ve formě virtual appliance přizpůsobená pro nasazení v rámci softwarových a hybridních platforem typu virtual server a SaaS. V únoru tohoto roku navíc společnost Barracuda Networks uvedla službu s názvem Copy, která využívá stále populárnější technologii cloudového ukládání dat.

 

Nyní společnost Barracuda Networks představuje další nový produkt Barracuda Firewall, který je také založen na cloudových technologiích a může uspokojit potřeby velmi širokého spektra uživatelů z řad menších a střeních firem či organizací.

 

Barracuda Firewall naplno využívá přednosti cloudové architektury a ve spojení s Barracuda

Web Security Service zákazníkům nabízí efektivní a účinnou ochranu serverů a sítí až na úroveň aplikační vrstvy včetně obrany proti DoS a DDoS útokům. Mezi další přednosti Barracuda Firewall patří snadná použitelnost bez nutnosti složitého konfigurování a centralizovaný management. Řešení se dokáže snadno přizpůsobit potřebám různých uživatelů a z dlouhodobého hlediska tak poskytuje vysokou flexibilitu a ochranu investic.

 

Barracuda Firewall je k dispozici ve čtyř různých modelech, které se liší svou kapacitou z hlediska propustnosti a počtu sessions. Podrobnější popis všech modelů a technických parametrů můžete nalézt v tomto dokumentu

https://www.barracuda.com/docs/Datasheets/Barracuda_Firewall_DS_US.pdf

 

Více informací o produktech společnosti Barracuda Networks získáte na stránkách http://www.barracudanetworks.cz/

 

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU