800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Nákup ručního nářadí
Jímka
Plechy
Peletky
Svářečka
5 nejnovějších nabídek
Manipulátory a robotizovaná pracoviště
Zařízení pro svařování plastů a kovů
Osvětlení markýzy HELLA nightlight
Markýzy CLEO 5530
Kabelové vlečky

BenQ představuje herní monitor RL2455HM s dobou odezvy 1 ms GTG

28/03/2013

benq_160Nejnovější počin společnosti BenQ na poli monitorů pro hráče přináší dynamický zážitek bez rozmazaného obrazu

 

Praha, Česká republika, 27. 03. 2013 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel inovací pro digitální životní styl, oznámila rozšíření své série profesionálních herních monitorů RL o nový model s označením RL2455HM. Produkty z této řady se objevily i na prestižním mistrovství hráčů Major League Gaming (MLG) 2012. Monitor BenQ RL2455HM byl do značné míry vyvíjen na základě zpětné vazby přímo z hráčské komunity. Uživatelé se tak nyní dočkají doby odezvy 1 ms (grey-to-gray), 2W stereo reproduktorů, a dvou HDMI® portů. Monitor je rovněž vybaven pokročilým systémem uživatelského nastavení, jež zajišťují patentované technologie společnosti BenQ (Black eQualizer, Display Mode a Smart Scaling).

 

„Jakožto oficiální dodavatel herních monitorů pro MLG jsme hrdí na to, že stále více hráčů nejvyšší úrovně využívá na turnajích náš produkt RL2450HT,“ uvedl Peter Chen, výkonný viceprezident a hlavní manažer produktového centra BenQ Technology. „V novém modelu s označením RL2455HM jsme spojili veškeré inovace a technologie série RL se zpětnou vazbou získanou od herních profesionálů.“

 

Monitor je přizpůsoben na míru strategiím v reálném čase (RTS), jako jsou StarCraft II Heart of the Swarm nebo Liga legend, ale také populárním konzolovým bojovým hrám, mezi něž patří například Mortal Kombat™. Dvojice dostupných HDMI portů zajišťuje konektivitu s konzolemi  PS3 a Xbox, přehrávači Blu-ray™, počítači, fotoaparáty a dalšími zařízeními. RL2455HM je vybaven 24“ širokoúhlou Full HD LED obrazovkou (16:9), LED podsvícením pro zajištění kvalitního barevného podání a nekompromisním kontrastním poměrem 12 000 000 : 1.

 

Monitor BenQ RL2455HM zvyšuje konkurenceschopnost hráčů díky technologii Black eQualizer. Ta pracuje s jasem a kontrastem obrazu tak, aby odhalila důležité detaily probíhající bitvy projasněním tmavých oblastí scény. Další použitou technologií je Display Mode, jež hráčům umožňuje přepínat mezi sedmi velikostmi obrazovky od 17" (4:3), přes 19" (4:3 nebo 16:10), 21.5" (16:9), 22" (16:10) a 23" (16:9) až po 24" (16:9). Funkce Smart Scaling (chytré škálování) navíc umožňuje plynule přizpůsobovat velikost obrazovky, aniž by tím byla ovlivněna citlivost ovladače.

 

Herní monitor RL2455HM debutoval na MLG Winter Pro Circuit 2013 ve dnech 15. až 17. března v texaském Dallasu. Informace o kompletní řadě herních monitorů BenQ jsou dostupné na gaming.benq.com.

 

Fotografie produktu naleznete zde.

 

Monitor bude na českém trhu k dostání v dubnu 2013 za cenu 3799 Kč bez DPH.

 

O společnosti BenQ Europe

BenQ Europe, regionální zastoupení společnosti BenQ Corporation s centrálou v Nizozemí, působí na hlavních evropských trzích včetně Rakouska, zemí Beneluxu, střední a východní Evropy, Francie, Německa, Itálie, severských zemí, Ruska, Španělska, Švýcarska a Velké Británie. V duchu hesla této značky „Bringing Enjoyment and Quality to Life“ nabízí BenQ Europe širokou škálu produktů s integrovanými technologiemi: digitální projektory, LCD monitory, LCD TV a digitální fotoaparáty. Díky spojení nadšení a profesionality, dokonalosti a realizace, péče a příspěvků je BenQ jedničkou na světovém trhu DLP® projektorů a patří mezi 3 firmy s největším podílem na trhu projektorů ve více než 22 zemích Evropy. Kromě toho je společnost BenQ Europe specialistou na LED monitory a patří mezi 5 firem s největším podílem na trhu monitorů v různých zemích, jako je například Rakousko, Rusko a Švédsko.

 

O společnosti BenQ Corporation

BenQ Corporation, přední dodavatel síťových lifestyle digitálních zařízení, je všestranná společnost, která vyniká zejména v oblasti designu produktů, zobrazovacích technologií a mobilních technologií. BenQ nabízí bezkonkurenční šíři a hloubku lifestyle produktů a integrovaných technologií napříč platformami v duchu hesla značky „Bringing Enjoyment and Quality to Life“, včetně digitálních projektorů, LCD monitorů, notebooků, netbooků, All-in-One PC, LCD displejů, digitálních fotoaparátů, paměťových zařízení, čteček e-knih, mobilních telefonů, paměťových médií a zařízení standardu HID, jako jsou například myši a klávesnice.

 

O skupině BenQ Group

BenQ Group je v současnosti složena z nezávisle fungujících společností, které sdílejí zdroje a využívají vzájemných synergických efektů. Mezi společnosti skupiny BenQ Group patří BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (patří mezi 3 nejlepší světové výrobce velkorozměrových TFT-LCD panelů), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ Materials Corp., BenQ Guru Software Co., BenQ Hospital, BrightView Corp., Cando Corporation, Daxin Materials Corp., Darwin Precisions, Ltd, Dazzo Technology Corp., Forhouse Corp., SiPix Imaging, Lextar Electronics Corp., Raydium Semiconductor Corp., Trident Medical Corp. a Wellypower Corp.

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

PRAM Consulting s. r. o.         

Maria Pošteková        

Mobile: +420 603 517 272       

Email: maria.postekova@pram.cz  

 

BenQ Czech Republic

Matúš Výbošťok

Mobile: + 420 739 653 301

Email: matus.vybostok@BenQ.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU