800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Bezpečnější rozváděče – díky odpínačům Eaton

29/07/2014

 

eaton_714
Společnost Eaton orientovaná na správu napájení nyní nabízí své vyzkoušené přepínače ‑ odpojovače P1 a P3 v provedení s krytím IP65, též ve variantě s kovovými
prodlužovacími hřídeli, která je určena pro montáž do rozváděčů. Projektanti zařízení mají nyní možnost zajistit odpojení zátěže při proudech v rozsahu 25 až 100 A uvnitř rozváděče s hloubkou 600 mm a zabezpečit tak optimální ochranu provozního personálu a zařízení.

Legenda: Přepínače ‑ odpojovače P1 a P3 jsou nyní k dispozici ve variantě s kovovým prodlužovacím hřídelem pro montáž do rozváděčů Nabízeno je portfolio s různými typy přepínačů, ovládacích rukojetí a hřídelí, takže správný systém lze v závislosti na požadavcích flexibilně složit. Kompletní sestavy s prefabrikovaným a přepínatelným uspořádáním nulového vodiče a pomocných kontaktů přinášejí uživateli úsporu času a nákladů, jak při objednávce, tak při instalaci.


Mechanizmus ručního ovládání „P“ přepínačů ‑ odpojovačů pracuje s přímou vazbou na kontakty. Kompaktní a robustní spínací prvky jsou navrženy pro použití jako hlavní vypínač (on/off) a to buď s, nebo bez funkce nouzového zastavení. Rovněž je lze použít jako údržbové, opravářské a bezpečnostní přepínače. Jsou vysoce spolehlivé a mají dlouhou dobu životnosti spolu s výjimečně nízkými výkonovými ztrátami.


Uživatel může při instalaci odpojovače jednoduše připevnit na montážní lištu, nebo na montážní desku. Prodlužovací hřídele s vazbou na dveře rozváděče jsou k dispozici pro
rozváděče s hloubkou 400 a 600 mm. Ovládací prvky mají jako standardní funkci možnost uzamknout přepínač v poloze „zapnuto“ a chrání tak dveře rozváděče proti nepovolenému otevření za provozu. Uzamykatelné ovládací prvky u hlavního vypínače lze použít k uzamčení rozváděče až třemi visacími zámky s průměrem oka 8 mm. Ovládací prvky řady „K“ umožňují rovněž uzamknout dveře rozváděče v otevřené poloze za pomocí visacích zámků s průměrem oka 6 mm, nebo pomocí cylindrických zámkových vložek. Eaton nabízí volitelně i nástroj, kterým uživatel může odemknout dveře v poloze „zapnuto“, např. za účelem nalezení závady bez odpojení napájecího zdroje.


Více informací o společnosti Eaton naleznete na stránce www.eaton.eu. Poslední novinky jsou na Twitteru (@Eaton_EMEA) nebo na LinkedIn (Eaton EMEA).


Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocí záložních zdrojů; řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí; a inženýrských službách. Díky své sadě globálních řešení je společnost Eaton připravena řešit i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.


Eaton je společností zabývající se řízením energie s obratem v roce 2013 v hodnotě 22 miliard USD. Společnost Eaton svým zákazníkům poskytuje úsporná řešení pomáhající řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii efektivněji, bezpečněji a udržitelněji. Má přibližně 101 000 zaměstnanců a prodává své výrobky zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací naleznete na stránkách www.eaton.eu.

 

Kontakt Gabriela BAKUSOVA, +420 267 990 464

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU