800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Náhradní díly na vrtačku PK 203
Traktor
Materiál z betonu
Vrata
Dříví
5 nejnovějších nabídek
Pásová pila MEBAeco 335
Svařovcí zdroje NEOMIG - kompaktní
PLAZMOVÁ TECHNOLOGIE - Kjellberg
Ocelová lana
Evidence – Kontrola – Revize

Bezpečnostní řešení Barracuda Networks pro Windows Azure

06/03/2014

V souladu se soudobými trendy společnost Barracuda Networks u svých produktů neustále rozšiřuje podporu hybridních platforem ve formě virtual appliance nebo na bázi SaaS a cloud computing.

 

Díky tomu získávají firmy a organizace mimořádnou flexibilitu při implementaci osvědčených produktů Barracuda Networks z oblasti informační bezpečnosti a ukládání dat v rámci své IT infrastruktury. Výsledné řešení mohou zákazníci snadno nakonfigurovat dle svých požadavků a díky škálovatelnosti ho neustále přizpůsobovat aktuálním potřebám.

 

V letošním roce společnost Barracuda Networks uživatelům nabídla podporu další hostovací platformy, kterou je cloudové řešení Microsoft Windows Azure.

 

V rámci Windows Azure tak lze v současné době hostovat dva klíčové produkty společnosti Barracuda Networks pro zabezpečení serverů a webových aplikací, kterým jsou Barracuda NG Firewall a Barracuda Web Application Firewall.

 

Barracuda NG Firewall představuje velmi pokročilé řešení pro informační bezpečnost, do něhož spadá filtrování webu a e-mailu, ochrana před neoprávněným přístupem, správa aplikací na úrovni sedmé vrstvy a řízení přístupu k síti. Mezi další funkce patří inteligentní řízení zátěže linek a záložních spojení podle aplikací a stavu sítě i vysoce efektivní nástroje na dálkovou analýzu provozu a dění na síti. To vše v rámci jediné centrálně spravované platformy, která může pokrývat celou rozsáhlou korporátní síť včetně detašovaných poboček, datových center či jednotlivých vzdálených uživatelů.

 

Barracuda Web Application Firewall pracuje jako firewall pro sedmou vrstvu a chrání webové servery před mnoha různými typy útoků, jako například SQL injection, cross site injection nebo session tampering. Nové verze firmware výrazně posílily ochranu proti útokům ze strany botnetů a DDoS.

 

Více informací o nasazení produktů Barracuda Networks v rámci Windows Azure můžete získat na stránkách

https://www.barracuda.com/programs/azure

 

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

 

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU