800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme materiál 19 452
Servis - řetězové kladkostroje
Výroba dílů dle přílohy
Měřící hřídel
Aplikace na propojení iPhone s PC s OS Windows
5 nejnovějších nabídek
BRUSKA DVOUKOTOUČOVÁ BSL 500
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Nosič kontejnerů DAF LF
Truhlářská výroba

Bezpečnostní značení podle ISO 7010 do náročného prostředí

08/04/2013

brady_195EN ISO 7010 je nová evropská norma pro bezpečnostní značení, kterou by v průběhu roku 2013 měly přijmout všechny členské státy EU (v ČR je to ČSN EN ISO 7010 Grafické značky – Bezpečnostní barvy a bezpečnostní značky – Registrované bezpečnostní značky, vydaná v prosinci 2012). Brady Corporation, přední světová firma dodávající kompletní řešení pro identifikaci a bezpečnost provozních prostor, zboží a osob, nyní nabízí kompletní sortiment materiálů, nátěrů a inkoustů určených pro výrobu bezpečnostních značek podle ISO 7010, které zůstávají viditelné i v těch nejobtížnejších podmínkách.
 

Popisek: Společnost Brady nabízí pro výrobu bezpečnostních značek podle ISO 7010 kromě softwaru Markware také kompletní řadu tiskáren pro potisk tabulek a štítků, jako jsou PowerMark, GlobalMark a BBP31

Norma ISO 7010 obsahuje nové bezpečnostní značky, které pamatují na všechny nebezpečné situace a materiály, s nimiž se mohou setkat pracovníci v průmyslu i veřejnost. Účelem normy ISO 7010 je vytvořit globální bezpečnostní jazyk zahrnující piktogramy, tvary značek a barvy, které zajistí stejné pochopení značky v různých zemích a kulturních okruzích. Bezpečnostní značky zahrnuté v normě se týkají ochrany před úrazem a ochrany před požárem, informují o zdravotních nebezpečích a o únikových cestách.

„My v společnosti Brady chceme udělat vše, co umíme, abychom přispěli k naplnění základního cíle nové normy ISO, jímž je zvýšení bezpečnosti,“ říká Dominique Roosen, European Product Compliance Manager společnosti Brady Corporation. „V našich laboratořích a během provozních zkoušek testujeme, zda naše značky zůstávají viditelné i v náročných průmyslových podmínkách. Brady vyvíjí materiály, nátěrové hmoty a inkousty, které jsou odolné proti všem chemikáliím, rozpouštědlům a extrémním teplotám a mají zvýšenou odolnost proti UV záření. Naše nová nabídka bezpečnostních značek zajišťuje, že budete-li investovat do zvýšení bezpečnosti, zůstanou vaše značky vždy viditelné tak, aby chránily před nebezpečím.“

Pro výrobu bezpečnostních značek podle normy ISO 7010 nabízí firma Brady kompletní sortiment tiskáren pro potisk tabulek a štítků, jako jsou PowerMark, GlobalMark a BBP31, spolu se softwarem Markware. Navíc je k dispozici kompletní nabídka hotových značek podle ISO 7010.
Norma ISO 7010 již je akceptována jako státní norma v Belgii, v Bulharsku, v Dánsku, v Estonsku, ve Finsku, v Irsku, v Itálii, na Kypru, v Německu, v Nizozemí, v Rakousku, na Slovensku, ve Slovinsku, ve Švédsku a ve Velké Británii. Kromě toho ji akceptovaly i dva nečlenské státy EU, Norsko a Švýcarsko. Normu ISO 7010 přijal také Evropský výbor pro standardizaci v elektrotechnice CEN/CENELEC, a tím zavázal členské země, aby tento standard také akceptovaly jako svou národní normu. Jsou to Česká republika, Francie, Chorvatsko, Island, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Řecko, Španělsko a Turecko.

Nabízíme zdarma plakát s kompletním přehledem bezpečnostních značek podle EN ISO 7010!Titulek: Nyní je k dispozici úplný sortiment značek podle normy ISO 7010


 


O Brady Corporation
Společnost Brady vyrábí a dodává kompletní řešení pro identifikaci a ochranu budov, výrobků a osob. Její výrobky pomáhají zákazníkům zvyšovat bezpečnost, zabezpečení, produktivitu a výkonnost. Zahrnují štítky a tabulky, bezpečnostní zařízení, systémy a software pro potisk, vyřezávanou grafiku a dizajn značek. Firma byla založena v roce 1914 a má více než milión zákazníků v oborech výroby elektroniky, telekomunikační techniky, výrobních strojů a zařízení, elektrotechniky, stavebnictví, hromadné dopravy, vzdělávání, zdravotnické techniky a v mnoha dalších. V roce 1999 byla společnost uvedena na newyorskou burzu na nyní má obrat přibližně 1,26 miliardy USD.
Další informace jsou dostupné na www.bradyeurope.com.
 BRADY
Lindestraat 20,
9240 Zele
BELGIUM
Tom Van de Putte
Phone : +32 (0) 473 78 49 37
tom_van_de_putte@bradycorp.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU