800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Samolepící štítky potištěné a odvíječe
Fasáda
Stavební úpravy a přístavba ZŠ
Zateplení obecního úřadu a kulturního domu
Skříň
5 nejnovějších nabídek
Upevňování
LOCTITE SF 7900 CERAMIC SHIELD
LOCTITE PC 7350 pro opravy dopravníkových pásů
GTB
Stavební rozvaděč

BMW a Schneider Electric nabízejí kompletní řešení pro elektromobilitu

18/12/2013

 

Společnosti Schneider Electric a BMW oznámily, že uzavřely partnerství v oblasti elektromobility. Společný projekt Mobily House zákazníkům nabídne veškerý servis týkající se instalace, údržby a kontrol elektrických dobíjecích stanic přímo u klientů doma. To umožní majitelům vozů BMW i3 a BMW i8 jednoduché a rychlé dobíjení. Na jedno dobití vůz ujede až 200 kilometrů. „Tato aliance umožní Schneider Electric nabídnout klientům značky BMW efektivní a uživatelsky bezpečné a jednoduché dobíjení elektromobilu v pohodlí domova. Obě společnosti sdílejí stejnou vizi pro elektrickou mobilitu a jsme přesvědčeni, že tento způsob je řešením budoucnosti," komentoval uzavření partnerství Marek Svatuška, obchodní ředitel Schneider Electric.

Projekt Mobility House plní primární cíl poskytnout zákazníkům plnohodnotnou podporu a servis s uvedením nového elektromobilu BMW i3. Vůz si zákazníci budou moci dobíjet přímo doma v garáži.

„S vozem BMW i nabídneme komplexní řešení v oblasti elektromobility, což znamená, že umožníme víc než jen nákup elektromobilu. V průběhu mnoha testů provedených po celém světě s elektromobily jsme velmi pečlivě naslouchali našim zákazníkům a byli schopni nabídnout ‚360° elektrický' koncept. Jakmile bude spuštěn prodej i3, nabídneme řešení, které uspokojí všechny požadavky budoucích řidičů. Instalaci nabíjecích stanic pro i3 a i8 přímo u našich zákazníků vidíme jako jeden z klíčových faktorů pro úspěšný marketing elektromobilů. Jsme rádi, že Schneider Electric jako globální specialista na energetický management se stal naším světovým partnerem v projektu Mobility House," uvedl Alexander Efthimiou, ředitel produktového managementu v BMW.

Schneider Electric na Českém trhu nabízí nabíjecí stanice řady EVlink. Spolupracuje s předními výrobci automobilů i s developery a koncovými uživateli. Řada nabíjecích stanic EVlink poskytuje komplexní řešení pro všechny oblasti. Uživatelé mohou nabíjet své elektromobily doma, v prácí, na parkovištích u obchodních center či na čerpacích stanicích. S ohledem na použitý typ nabíjecí stanice se doba nabíjení pohybuje od desítek minut do několika hodin.

Nabíjecí stanice EVlink splňují všechny požadavky na bezpečnost nabíjení a mohou být instalovány ve vnitřních nebo venkovních prostorech.  Pro větší seskupení nabíjecích stanic může být součástí dodávky i systém pro řízení přístupu, monitorování a správu energie. Samozřejmostí je nabídka všech potřebných servisních služeb.

 

bmw_487

 

www.technickytydenik.cz

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU