800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Nákup kotoučové stacionární pily
Demolice stávajicího objektu a výstavba výrobní haly
Nákup mechanizace
Dodávka nábytku
Plně automatická balící linka
5 nejnovějších nabídek
Korozivzdorné, konstrukčni legované, pružinové, nerez a žáruvzdorné oceli a slitiny
Pryžové podlahy do fitness center a posiloven nejvyšší možné kvality
Gumové desky na podlahy - hnědý melír až do 100 %, pro posilovny, fitness i na ven
Gitterboxy, bedny mars
Vyrábíme a dodáváme brusivo z korundu pro strojírny, nástrojárny či slévárny

Broušené cihelné bloky HELUZ Family 50 2in1 získaly další dvě významná ocenění

12/02/2013

 

Broušené cihelné bloky s integrovanou tepelnou izolací HELUZ Family 50 2in1, které mají nejlepší tepelněizolační parametry na českém trhu, získaly další dvě významná ocenění. V jubilejním 10. ročníku soutěže Česká energetická a ekologická stavba - projekt - inovace 2011 obdržela společnost HELUZ za zavedení progresivní technologie výroby cihelných tvarovek umožňujících výstavbu nízkoenergetických objektů titul v kategorii Inovace i cenu hlavního partnera soutěže, společnosti ERSTE CORPORATE BANKING.

Soutěž vypisuje Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR a Ministerstvo životního prostředí ČR, již třetí rok se konala pod záštitou předsedkyně Parlamentu ČR Miroslavy Němcové a předsedy vlády ČR Petra Nečase.

Broušené cihly s integrovanou tepelnou izolací HELUZ Family 2in1 jsou již od léta 2011, kdy je společnost HELUZ uvedla na trh, hitem mezi stavebním zdicím materiálem. Získaly všechna významná ocenění na veletrzích, oceněny byly i Českou stavební akademií v soutěži Stavební výrobek – technologie roku a Hlavní cenou v soutěži Výrobek roku, kterou pořádá vydavatelství Vega s.r.o. ve spolupráci s NSC Brno. Uznání poroty si tyto cihly získávají hlavně díky nejlepším tepelněizolačním parametrům na trhu umožňujícím realizaci zděných nízkoenergetických a pasivních domů bez dalšího zateplení.

 

 

cihla_395

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU