800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Kvalitní potisk - větší a pravidelné odběry
Gitterboxy,Mars bedny,KLT přepravky,KTP boxy
Katr
Stavební stroj
Bagr
5 nejnovějších nabídek
Půjčujeme dodávky
Drť PP
Sedák rovný (Podlepený) 510x420x60
Vlastní konstrukce licích zařízení
PS Edistir SR 550 natur

Budoucností v tiskových řešeních je postupná elektronizace a řízená správa dokumentů

25/11/2013

teko_264_01

Tisková řešení pro malé a střední firmy a pro produkční digitální tisk vyžadují vývoj ve všech oblastech. Není to již jen o prodeji hardwaru, ale obchod orientovaný na software a celkové služby. Plánování elektronizace dokumentů a řízená správa dokumentů bude hrát ústřední roli. Žádoucí je podle společnosti Teko Technology, předního tuzemského výrobce a distributora kancelářské techniky i ekologické hledisko a snížení emisí oxidu uhličitého. Značně roste význam cloudu a potřeby datových úložišť. Podle společnosti Teko Technology, předního tuzemského výrobce a distributora kancelářské techniky, však zatím zůstávají živnostníci a menší firmy u tradičního tisku.

 

tisk_299„Jako výrobce a dodavatel ekologický kompatibilních tonerů značky TEKO usilujeme nejen o vlastní nezávadné pracovní prostředí, ale aktivně přispíváme k takovému stavu i u našich klientů,“ říká Petr Kempa, produktový manažer Teko Technology. Kupříkladu tyto tonery a tiskové náplně jsou ručně čištěné, sestavované, plněné a testované pod důkladnou několika stupňovou kontrolou zaměřenou na barevnou kvalitu, funkčnost a mechanickou odolnost. Z hotových tonerů nesmí v žádném případě tonerový prach unikat. Používané materiály pochází výhradně od dodavatelů z Evropské unie, přesněji z Velké Británie, a společnost disponuje všemi potřebnými certifikáty o jejich původu a kvalitě.

 

Většina elektronických zařízení uvolňuje do svého okolí škodliviny. U tiskáren, faxů a kopírek je jednoznačně prokázáno, že se z jejich náplní skutečně uvolňují karcinogenní látky. To samé riziko hrozí u plastů, z kterých jsou tiskárny a samotné tonery vyráběny. „Negativní vliv tonerového prachu je plošný, riziko ovšem stoupá zvláště u laciných tonerů a tiskových náplní,“ potvrdil tvrzení odborníků Petr Kempa. Ve většině případů jde o podezřele levné nabídky tonerů a tiskových náplní, jejichž výrobci se nemohou prokázat certifikáty o původu zboží, certifikátem norem kvality ISO 9001 nebo norem environmentálního managementu ISO 14001.

 

V rámci spotřeby pomáhá i oboustranný tisk, což snižuje spotřebu papíru na polovinu. Vývoj společnosti Teko Technology proto počítá s průběžným přibližováním záměrů ekologizace. „Nejvíce ekologie zatěžuje tzv. prvovýroba u všech originálních výrobců. Každá následná akce se řadí do smyslu recyklace a tím i úlevě na životní prostředí, protože se maximálně snažíme eliminovat množství vyprodukovaného odpadu,“ vysvětluje Petr Kempa, produktový manažer Teko Technology.

V oblasti SMB a produkčního tisku roste význam cloudu

 

Multifunkční zařízení se stávají ústředním bodem správy dokumentů v malých firmách i velkých podnicích. Enormně vzrůstá potřeba cloud computingu nejen v České republice s oběhem a „tiskem“ elektronických dokladů, resp. jejich zachováním v elektronické podobě a sdílením, jež tyto tiskárny podporují. Obliba je přímo úměrná poptávce firem, které snižují spotřebu a tím i náklady na tisk. Srovnatelnost s běžným produkčním tiskem je však ošemetná. Trend je spíše méně tisknout a více převádět na elektronizaci. Elektronická data je však nutné ukládat, což vede ke zvýšení požadavků na datová úložiště O ty je rovněž zájem. „Komu by se nelíbilo, aby místo skladu a archívu účetních a jiných dokladů měl vše jen přístupné skrze počítač. Ovlivňuje to i bezpečnost a dostupnost dokumentů,“ uvažuje Kempa.

 

Multifunkční tiskové zařízení se dostává na pozici středobodu správy dokumentů v podnicích. Aby bylo možné pracovat i se staršími zařízeními, existují propojovací zařízení a aplikace. Obejde se to nově i bez počítače.

 

 

Pavel Kašpar                                                             Petra Kempa

PR Manager                                                                Product manager

 

T: +420 739 290 708                                                     T: +420 733 531 321

E: pavel.kaspar@justC.cz                                             E: kempa@tekotechnology.cz

 

Just Communication s.r.o.                                         TEKO TECHNOLOGY s.r.o.

Komunikační & PR agentura                                         Výrobce a distributor ekologických tonerů Dlouhá 705/16, Praha 1, PSČ 110 00                                     Kukučínova 799/10, Ostrava, PSČ 709 00

 

O TEKO TECHNOLOGY s.r.o.

Společnost TEKO TECHNOLOGY je přední český specialista na profesionální renovace tonerů, kazet a pásek do laserových, inkoustových a jehličkových tiskáren, kopírek a faxů. Na českém trhu působí od roku 1998 a od té doby získala desetitisíce spokojených zákazníků. Vyrábí vlastní značku tonerů TEKO, které jsou zcela kompatibilní se zařízeními značek, Brother, Canon, Epson, HP, IBM, Lexmark, Konica, Kyocera, Lanier, Minolta, Mita, Oki, Olivetti, Panasonic, Philips, Printronix, Ricoh, Samsung, Sharp, Star, Tally, Tektronix, Toshiba, Utax a Xerox.

 

Svým zákazníkům nabízí TEKO TECHNOLOGY s.r.o. možnost odběru zboží na sedmi místech po České republice, dále odbornou pomoc na všech prodejnách a dopravu objednaného zboží zdarma. Všechny prodávané výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí a jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů. Zárukou kvality služeb TEKO TECHNOLOGY s.r.o. jsou oborové certifikáty ČSN EN ISO 9001:2009. Více informací naleznete na stránkách http://www.teko-toner.cz

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU