800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba obalu dle přílohy
Krycí deska
Výroba zábradlí
Obrábění dle přílohy
Obaly,boxy,palety
5 nejnovějších nabídek
Předúprava žárového zinku - Sweeping
Profily z kompozitu WPC
Zatravňovací plastový systém
Výměna dopravního značení
Soustruhy - polo/automatické A 40 C

„Celet s.r.o. je nejlepší partner pro Váš investiční záměr“

18/02/2013

CELET s.r.o.   -    Netypové domy

celet_210_01

 

CELET s.r.o. je specialista na individuální domy. V prezentaci rodinných domů na míru najdete veškeré informace o servisu, který Vám při realizaci Vašeho unikátního stavebního projektu rádi nabídneme. Rovněž naše cenová politika je příznivá. 

Stavby na míru nejsou oproti typovým domům nikterak znevýhodněny.

 

 

VIZE  - první krok k vysněnému domu
U domu na míru Vám vyjdeme vstříc prakticky s jakýmkoli přáním

U individuálních domů téměř nexistují mantinely.
 • Přemýšlíte o spolupráci s architektem
 • Chcete krásný i praktický dům
 • Omezuje Vás územní plán obce
 • Líbí se Vám naše typová stavba, ale třeba ji ještě upravit
 • Je Vaše představa výjimečná
 • Zajímají Vás pasivní domy
 • Máte již hotový projekt a hledáte partnera pro realizaci
 • Víte, že naše služby stavbou nekončí
 • Má Váš pozemek atypický tvar
 • Myslíte na pohodlí Vašich rodičů
 • Chcete postavit v zahraničí
Podklady pro stavbu Vašeho domu

Váš dům postavíme na základě různě zpracovaných či formulovaných vstupních podkladů. Kontaktujte obchodního zástupce CELETu či napište na: info@celet.cz.

 

Představa o Vašem budoucím bydlení může mít více podob:

 • konkrétní již zpracovaný projekt
 • líbí se vám typová stavba, kterou byste ještě rádi trochu upravili
 • dům, který již stojí a Vám se líbí
 • víte typ stavby a rámcově dispozice
 • již tušíte, ale Vaše představa jště není konkrétní

 

Stavíme v EU


Stavíme v EU - fotogalerie

Postavíme v zahraničí.

 

 

Služby architekta - fotogalerie

 

 

Služby architekta


Konzultace a architektonická studie.

 

Architekt je v podstatě koordinátorem. Nepochybně oceníte, je-li architekt v procesu výstavby zapojen od počátku. Klientovi pomůže utřídit myšlenky, názory, popsat svůj životní styl a tím i své skutečné potřeby. Formulace Vašich nároků a požadavků je nesmírně důležitá, protože společně nestavíme dům, ale Váš domov.

 

    1_361  5_361   11_361

Spolupráce s námi - 7 kroků k Vašemu domu

 Věřte nám, že stavba domu může být příjemná a zajímavá životní zkušenost. „Hrubou práci a veškerou dřinu“ nechte na nás a s o to větším elánem se pusťte do ladění detailů Vašeho domu. Nastěhujte se nejdéle do 8mi měsíců od počátku spolupráce s námi!

 

1. Načerpejte informace
Projděte obsah našich WEBových stránek, napište nám o zaslání katalogů a infomateriálů, navštivte prezentaci CELETu na veletrhu a přijměte pozvání do našeho vzorového domu popř. se přijeďte podívat na další referenční stavby.
Obratem zodpovíme Vaše dotazy, které zašlete prostřednictvím WEBového formuláře nebo kontaktujete přímo obchodního zástupce.

 

2. Dohodněte si schůzku s obchodním zástupcem CELETu
Máte již konkrétní představu či dokonce hotový projekt nebo naopak spoléháte na rady zkušeného odborníka? Na obě varianty jsme připraveni.
Společně připravíme první skicy Vašeho domu zpracujeme architektonickou studii, kterou doladíme k Vaší úplné spokojenosti. Zodpovíme jakékoli dotazy, přidáme rady a tipy z praxe. V neposlední řadě navrhneme nejvhodnější usazení domu na pozemek, který obchodní zástupce v rámci jedné ze schůzek může navštívit.

 

3. Tvorba ceny včetně přípravy smlouvy o smlouvě budoucí (SOSB)
Cena je spočítána na základě architektonické studie. Cenová nabídka pro Vás bude připravena ve formě rozpočtu, kde jsou detailně vyčísleny jednotlivé položky. Rozpočet je integrální součástí tzv. smlouvy o smlouvě budoucí (SOSB), jejímž uzavřením získáte pevný termín výstavby a cenu připouštějící max. 3%ní odchylku na základě upřesnění práce projektanta a posouzení statika. (pozn.: ke kolísání ceny dochází velmi zřídka) Dokážeme Vám rovněž pomoci s financováním Vašeho domu.

 

4. Příprava projektu pro stavební povolení a statické hodnocení stavby
Finální verze architektonické studie slouží jako vstup pro práci projektanta a statika. Garantujeme, že v ceně projektu (od 45 000 Kč) od nás dostanete veškeré podklady, které bude stavební úřad či odbor potřebovat k vydání povolení resp. ohlášení stavby. Práce statika spočívá v kontrole a posouzeni konstrukce stavby tak, aby vyhovovala zatížení, které je na ni kladeno. Důsledkem měsíc trvajících výše uvedených činností je finální aktualizace rozpočtu.

 

5. Podpis smlouvy o dílo
Podpisem smlouvy o dílo jsou dohodnuta následující klíčová témata: finalizace rozpočtu na základě zmiňované práce projektanta a statika, harmonogram výstavby, rozsah dodávky a stupeň dokončení, platební kalendář atd.

 

6. Průběh stavby
Montáž hrubé stavby trvá cca čtyři dny. V závislosti na rozsahu dodávky díla je na dokončovací práce potřeba tři až čtyři měsíce, v případě velkých složitých domů je to měsíců pět. Četnost kontrolních dnů je  individuální dle potřeb našich klientů. Naši koordinátoři dohlíží na průběh výstavby nezávisle na kontrolních dnech.

 

7. Předání stavby a kolaudace
Slavnostním předáním díla dokončíme stavbu. Poté požádáte stavební úřad o kolaudaci a můžete se  těšit z Vašeho nového domova.

Okamžikem předání se rozbíhá záruční servis. I po doběhnutí záruky za Vámi rádi přijedeme a provedeme dodatečné úpravy a montáže.

 


Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU