800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Crouzet a HMS

12/03/2013

hms_300Společnosti Crouzet a HMS představili společné řešení pro monitorování mikro PLC Millenium 3 Smart Logic Controller prostřednictvím webu.

millenium3netbiter.jpg_ico500_500

Společnost Crouzet, přední výrobce automatizační a řídicí techniky, se rozhodla používat jako nástroj pro dálkový dohled pro svou nejnovější generaci mikro PLC Millenium 3 Smart Logic Controller komunikační bránu Netbiter od firmy HMS Industrial Network. To umožňuje uživatelům PLC mít prostřednictvím webu neustále přístup k datům ze svých provozních přístrojů.

Jedním z prvních zákazníků je společnost Triplesign, sídlící ve Švédsku, která toto řešení používá pro dohled nad proměnnými billboardy. Pomocí nástroje Netbiter mohou vidět stav všech billboardů a dokonce na dálku ovládat, co na nich bude zobrazeno. „S mikro PLC Millenium 3 Logic Controller už nějaký čas pracujeme a skutečnost, že Netbiter má připravenou šablonu pro toto mikro PLC, je pro nás velká výhoda,“ říká P-A Claveroth, obchodní a marketingový ředitel společnosti Triplesign. „Jednoduše připojíme jednotku Netbiter k PLC Millenium 3 a všechny parametry se nám okamžitě zobrazí ve webovém prohlížeči.“

Jak to pracuje?
Komunikační brána Netbiter EasyConnect je připojena k mikro PLC Millenium 3, které je umístěné v provozu. Netbiter komunikuje s cloudovým datovým centrem Netbiter Argos. Toto datové centrum sbírá a ukládá data ze všech provozních zařízení připojených pomocí brány Netbiter. Po přihlášení do Netbiter Argos může uživatel ve webovém rozhraní zjistit přesný stav, v němž se nacházejí vstupy a výstupy PLC Millenium 3, a tím získat informace o stavu zařízení, které je jím ovládáno. Může také dostávat alarmy a zprávy, kdykoliv dojde k nějaké události.

„Toto kombinované řešení je velmi užitečné pro úlohy v takových oborech techniky, jako jsou klimatizace, kontrola přístupů, tepelná čerpadla, úpravny vody, vzduchotechnická zařízení, čističky odpadu, výtahy a manipulační zařízení, zdravotnická technika a řízení čerpadel,“ říká Henrik Arleving, Product Line Manager pro Remote Management u společnosti HMS. „V těchto oborech je velmi potřebný dohled na dálku a Netbiter nabízí uživatelům a technikům údržby způsob, jak rychle zlepšit řízení technologií a omezit náklady na provoz.“

André Chovin, Automation Marketing Manager společnosti Crouzet, to komentuje:
„ Možností dohledu na dálku přispívá Netbiter od společnosti HMS k tomu, abychom PLC Millenium 3 Smart využili co nejlépe: máme k němu přístup odkudkoliv, kdykoliv, nepřetržitě. Nejdůležitějším atributem mikro PLC Millenium 3 je jednoduchost. Podobně i společné řešení Crouzet/HMS vyniká jednoduchým použitím a efektivním dohledem na dálku nad automatizovanými systémy.“

Společné řešení je již dostupné a distribuuje se distribučními kanály Crouzet a HMS.
 


HMS Industrial Networks je přední nezávislý dodavatel vestavných zařízení pro komunikační sítě v automatizaci. HMS vyvíjí a vyrábí komponenty pro připojení automatizačních zařízení do průmyslových komunikačních sítí. Vývoj i výroba jsou soustředěny v sídle firmy, švédském městě Halmstad.
Místní zastoupení má firma Chicagu (USA), Pekingu (Čína), Karlsruhe (SRN) Milánu (Itálie), Mylhúzách (Francie) a Tokiu (Japonsko). Firma vznikla v roce 1988 a v současné době má 240 zaměstnanců. V burzovním indexu NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu je vedena pod ISIN SE0002136242 v kategorii „Small Cap, Information Technology“.
 


FCC Prumyslove systemy U Slovanky 1388/3 182 00 PRAHA 8
http://www.fccps.cz/
- -
Phone : +420 266 052 098
Fax : +420 286 890 252
praha@fccps.cz


HMS Industrial Networks
Stationsgatan 37
30245 Halmstad
Sweden
www.anybus.com
NALIN Michela
Phone : +46 351729 93
Fax : +46 351729 09
min@hms.se

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU