800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Betonová jímka
Výroba nápravy dle přílohy
Kartony pro balení potravin
Granuláty
Značení
5 nejnovějších nabídek
SADA - komplet těsnění na 1 italský vršek 1/2" - U2/268H
Kolečka Steinco
Přepravní EUROBOX 1200x800x900 5VVL
Papír antikorozní - Role, SVIK š.750, 106g/m2
Paleta lisovaná INKA F10 - 1200x1000x140 - nosnost 900kg

Čtečka pro chlazené sklady s inteligentním otápěním

01/08/2014

 

pepperl_241
Může být použita univerzálně v chladu i horku

ctecka_278

Obrázek: Kompaktní čtečka pro chlazené sklady VB14N-T od firmy Pepperl+Fuchs pracuje při teplotách od -35 °C do +45 °C.


Při zpracování, dopravě a identifikaci produktů se často vyskytují obtížné podmínky, např. teploty pod bodem mrazu. Běžné automatizační komponenty, jako např. čtečky
čárových kódů, ovšem nejsou pro práci v chlazených skaldech vhodné. Místo nich je třeba použít speciální komponenty, u nichž je však často nutné počítat s omezenými
provozními parametry. Uživatelé však mají zájem o techniku bez takových omezení.


Kompaktní čtečky pro chlazené sklady VB14N-T od firmy Pepperl+Fuchs pracují při teplotách od 35 °C do +45 °C a mají v celém tomto výjimečně velkém rozsahu teplot plný rozsah provozních parametrů: rychlost 1 000 čtení za sekundu a rozlišení 0,2 mm jsou stejné jako u čteček VB14N, které jsou protějškem čteček VB14N-T určeným do běžných teplot a podmínek. Speciální úprava čteček do nízkých teplot spočívá v integrovaném otápění s regulací teploty řízenou mikroprocesorem. V závislosti na vnější teplotě okolí a vnitřní teplotě čtečky čarového kódu zařízení automaticky určuje optimální výkon otápění. Konstruktérům se podařilo zkombinovat zdánlivě protichůdné vlastnosti: nízkou spotřebu, do 10 W, a velmi krátkou časovou konstantu regulace teploty, max. 20 min.


Dalšími význačnými vlastnostmi zařízení této třídy je možnost provozu v režimu master-slave, kdy může v jedné síti pracovat najednou až 32 čteček, jež lze konfigurovat z běžného PC se softwarem Genius, a inovátorská koncepce přímého ovládání tlačítkem. Díky funkci inteligentní rekonstrukce kódů může čtečka číst i kódy velmi špatné kvality, např. s malým kontrastem, poškrábané nebo rozmazané pohybem.


Protože rozměry obou čteček jsou shodné, může být běžná čtečka snadno nahrazena verzí určenou pro chlazené sklady. Také výměna kabelů je velmi snadná, protože napájení pro otápění je vedeno stejným kabelem jako napájení pro vlastní čtečku. Nová verze čtečky VB14N-T – která je umístěna v robustním krytu s krytím IP65 – je použitelná v i běžných a zvýšených teplotách, a proto je univerzální čtečkou pro jakoukoliv úlohu.

O společnosti Pepperl+Fuchs
Společnost Pepperl+Fuchs je přední firma v oblasti vývoje a výroby elektronických snímačů a komponent pro světový automatizační trh. Po více než šedesát let jsou nám naše kontinuální inovace, vysoce kvalitní produkty a neustálý rozvoj zárukou úspěchu. Jedna společnost – dvě divize


Pepperl+Fuchs – PROTECTING YOUR PROCESS
Divize procesní automatizace je vedoucí společnost na trhu v oblasti jiskrové bezpečnosti a ochrany proti výbuchu. Nabízíme úplná, na aplikace orientovaná řešení, včetně uživatelsky specifických rozváděčů pro řídicí systémy v procesní výrobě. Rozsáhlý sortiment naší divize zahrnuje různé druhy výrobků: oddělovací bariéry, komponenty pro infrastrukturu sběrnic, systémy distribuovaných I/O, řešení pro rozhraní HART, zařízení pro měření výšky hladiny, systémy pro ochranu zařízení závěrem s vnitřním přetlakem, průmyslové monitory a řešení pro HMI, napájecí zdroje, výstražné hlásicí systémy pro odlučovače lehkých kapalin (např. oleje a benzínu), převodníky signálů, zařízení pro ochranu před bleskem a přepětím, zařízení pro bezpečné vypnutí zařízení a příslušenství.


Pepperl+Fuchs – SENSING YOUR NEEDS
Objev indukčního snímače přiblížení, který učinila společnost Pepperl+Fuchs v roce 1958, byl významným milníkem ve vývoji automatizační techniky. Podle hesla „Sensing your needs“ těží zákazníci z řešení snímačů určených pro automatizaci strojní výroby, vyvinutých na míru podle jejich potřeb. Hlavními cílovými segmenty trhu v oblasti automatizace strojní výroby jsou konstrukce strojů a zařízení, automobilový průmysl, zařízení pro skladování a manipulaci s materiálem, polygrafický a papírenský průmysl, obalová technika, procesní zařízení, konstrukce dveří, bran a výtahů, mobilní zařízení a obnovitelné zdroje energie. Divize nabízí široký sortiment průmyslových snímačů, ať už jsou to indukční, fotoelektrické nebo ultrazvukové, rotační snímače polohy, identifikační systémy, čtečky čárového a maticového kódu nebo snímače obrazu.
www.pepperl-fuchs.com

Pepperl+Fuchs srl
Sokolovská 79
186 00 PRAGUE 8
Czech Republic
DEPARTMENT SALES
Telefon: + 420 221 115 540
Fax: + 420 221 115 550
info@cz.pepperl-fuchs.com
Pepperl+Fuchs GmbH
Lilienthalstraße 200
D-68307 Mannheim, Germany
Telefon: +49 621 776-1111
Fax: +49 621 776 -271111
www.pepperl-fuchs.com
fa-info@de.pepperl-fuchs.com
Irmtraud SCHMITT
Telefon: +49 621 776-1215
Fax: +49 621 776-2505
ischmitt@de.pepperl-fuchs.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU