800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Vybavení interiéru nábytkem
Držák hadice
Dřevěný přístavek - Hořice - jaro 2018
Tuširovaci Lis
Obrábění
5 nejnovějších nabídek
Vrtačky - radiální VO 50
Technický dozor investora - TDI
Koordinátor BOZP na staveništi
Trolejová vedení
Kroužkové sběrače

Dálkové ovládání, ovladače

20/06/2016

 

tefos_240

 

 

Ovladače řady DSE

Závěsné ovladače konstrukční řady DSE jsou ovladače pro stykačové ovládání strojů, především jsou určeny k ovládání zdvihacích a manipulačních zařízení. Ovladače je možné doplnit displejem LCD pro indikaci hmotnosti zátěže.  Ovladač je vyroben z kvalitní termoplastické umělé hmoty s vysokou odolností proti nárazům a úderům

 

Ovladače řady DST, DSK

Určeny pro přímé nebo stykačové ovládání Závěsné ovladače DST se dodávají ve čtyřech konstrukčních velikostech. Pomocí šesti různých spínacích jednotek je vedle kompletních standardních verzí možné osazení jakékoliv požadované kombinace. Spřažením dvojic ovladačů DST vznikne možnost osazení až 18 montážních pozic. Možné je upevnění na zeď v případě ovladačů DST 3, 6, 7 a 9. Ovladače jsou vyrobeny z polyesteru zesíleného skelnými vlákny a odolného proti nárazům a úderům.Skříňky jsou kromě toho odolné proti působení alkoholu, éteru, benzínu, terpentýnu, benzenu, tukům, olejů, zředěných kyselin a louhů.

 

Dálkové rádiové ovládání

Značka HBC-radiomatic se během posledních let stala synonymem pro bezpečnost a spolehlivost rádiového dálkového ovládání (RDO). Tento německý výrobce, patřící k předním světovým producentům RDO, proniká se svými výrobky do nových oborů průmyslové výroby. Jeřáby v průmyslu (mostové), ve stavebnictví (věžové) a lesnictví, či hydraulické nástavby aut patří k oborům, ve kterých si nasazení rádiového řízení, vzhledem k rychlé návratnosti, již vydobylo stálé místo. Provedení vysílačů je zpracováno z odolných ABS plastů zpevněných skelným vláknem, což zvyšuje jejich odolnost proti nárazům.

 

ovl1_150  ovl_150

 

 

Tefos Slaný spol. s r. o.

Na Průhoně 235
Svinařov
273 05
Česká republika

Mob.: +420 724 895 295
Fax: +420 226 015 910
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU