800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Design Romotop

20/06/2014

 

romotop_300

Uplatňování principů průmyslového designu se v průběhu let výroby krbových kamen stalo ve firmě Romotop samozřejmostí. Tuzemské i zahraniční trhy jsou přesyceny nabídkou produktů různého provedení i odlišné kvality. Konkurence je dnes obrovská. Kupující jsou stále náročnější, díky i médiím informovanější a dokáží se lépe orientovat v nabídce zboží na trhu.
Firma ROMOTOP má dnes řadu zkušeností se stavbou krbových kamen, je vybavena špičkovou technikou, disponuje moderním výrobním zařízením. Má vlastní vývojové pracoviště a zkušený vývojový tým pracovníků.

Mám to štěstí, že jako designér jsem součástí vývojového týmu a kolegové mé designérské zkušenosti a invenci využívají. Návrhy a studie prezentuji ve formě počítačových vizualizací, které maximálně respektují zadané dimenze a požadavky zadavatele. Výsledkem naší práce jsou nekonvenční designerská řešení, která uspokojí i velmi náročné zákazníky.

Firma Romotop prezentuje svou produkci na významných veletrzích jak v tuzemsku tak i v zahraničí. Není náhodou, že naše krbová kamna jsou na trhu velmi úspěšná a i odbornou veřejností hodnocena velmi kladně. O tom svědčí i řada ocenění, nominací a uznání v soutěžích designů Design centra ČR . Úspěšná byla kromě jiných i kamna Etna, která získala cenu top Platinum Adex Award for Design Excellence v USA.

Věřím, že spolupráce s projekčním týmem bude i nadále pokračovat a kamna z firmy Romotop budou jedny z nejžádanějších na trhu. To přeji sobě i našim zákazníkům.

 

krb_320

 

ROMOTOP, spol. s r.o.

Komenského 325
Suchdol nad Odrou
742 01
Česká republika

Tel.: +420 556 770 975
Fax: +420 556 770 912
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU