800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Granulát
Barevné kovy
Orientační sloupky a čichačky
Osazení svodidel
Dodávka vertikálního obráběcího centra
5 nejnovějších nabídek
Manipulátory a robotizovaná pracoviště
Zařízení pro svařování plastů a kovů
Osvětlení markýzy HELLA nightlight
Markýzy CLEO 5530
Zateplování budov a snížování energetické náročnosti

Designová svítidla QisDESIGN přicházejí na český a slovenský trh

17/05/2013

Celosvětově oceňovaná svítidla QisDESIGN představuje na českém a slovenském trhu firma BenQ, do jejíž skupiny tato značka patří. Designová LED svítidla QisDESIGN přináší naprosto originální provedení. Kombinace sofistikovaného designu, inovativních technologií a kvalitních materiálů zdůrazňuje výjimečnost a skutečnou hodnotu svítidel.

 

Do detailu propracovaný vzhled a funkčnost probudí Vaše smysly. Vybízí k hravosti i představivosti. Nadčasovostí designu svítidla zdůrazní krásu a jedinečnost daného interiéru. Luxusní svítidla QisDESIGN představují nejen originální osvětlení, ale též unikátní dekoraci.

 

Design je inspirován přírodními tvary, například v úzké spolupráci s Národním muzeem akvaristiky v Taipei (modely Coral, Coral Reef, Aurelia). Modely Piano jsou inspirovány klaviaturou, Crystal je typickým tvarem a povrchem podobný leštěnému antracitu.

 

Inovativní technologie řízení, kombinace a vysoké kvality LED zdrojů jsou typickými prvky svítidel QisDESIGN. U modelů řady BE Light a Seagull je integrována Fresnelova čočka pro dokonalé rozptýlení světleného toku a vytvoření příjemné a neunavující atmosféry. Použité stmívače jsou buď dotykové, nebo otočné s podsvícením.

 

Precizní zpracování použitých materiálů dotváří vysokou hodnotu svítidel. Akryláty vytváří přesnými hranami poutavé světelné linie. Vhodné rozmístění LED a kvalitní homogenní plast mají vynikající rozptylové vlastnosti. Broušený hliník a nerezová ocel vytvářejí monumentální jedinečnost.

Nadčasovost designu svítidla zdůrazní krásu a jedinečnost daného interiéru. Luxusní svítidla QisDESIGN nabízí nejen originální osvětlení, ale též unikátní dekoraci. Uznávaný taiwanský výrobce již od počátku své působnosti získává řadu prestižních mezinárodních ocenění za design. Mnohé modely se pyšní RED DOT AWARD WINNER, označením globální známky kvality a unikátního designu. Získávají ji výhradně vítězové jednotlivých kategorií. GOOD DESIGN komplexně hodnotí výjimečnost produktového designu. Získání prestižního a světově významného ocenění “G Mark” vypovídá o skutečné jedinečnosti provedení výrobku. V současné době nejvýznamnější ocenění za inovativní design je německé iF, které QisDESIGN získal také. Oprávněně se tak řadí mezi přední a světově uznávané výrobce.

 

Další informace na www.qisdesign.cz

 

Fotografie produktů v tiskové kvalitě ke stažení zde:

http://www.flickr.com/photos/pramconsulting/tags/qisdesign/

 

O společnosti BenQ Europe

BenQ Europe, regionální zastoupení společnosti BenQ Corporation s centrálou v Nizozemí, působí na hlavních evropských trzích včetně Rakouska, zemí Beneluxu, střední a východní Evropy, Francie, Německa, Itálie, severských zemí, Ruska, Španělska, Švýcarska a Velké Británie. V duchu hesla této značky „Bringing Enjoyment and Quality to Life“ nabízí BenQ Europe širokou škálu produktů s integrovanými technologiemi: digitální projektory, LCD monitory, LCD TV a digitální fotoaparáty. Díky spojení nadšení a profesionality, dokonalosti a realizace, péče a příspěvků je BenQ jedničkou na světovém trhu DLP® projektorů a patří mezi 3 firmy s největším podílem na trhu projektorů ve více než 22 zemích Evropy. Kromě toho je společnost BenQ Europe specialistou na LED monitory a patří mezi 5 firem s největším podílem na trhu monitorů v různých zemích, jako je například Rakousko, Rusko a Švédsko.

O společnosti BenQ Corporation

BenQ Corporation, přední dodavatel síťových lifestyle digitálních zařízení, je všestranná společnost, která vyniká zejména v oblasti designu produktů, zobrazovacích technologií a mobilních technologií. BenQ nabízí bezkonkurenční šíři a hloubku lifestyle produktů a integrovaných technologií napříč platformami v duchu hesla značky „Bringing Enjoyment and Quality to Life“, včetně digitálních projektorů, LCD monitorů, notebooků, netbooků, All-in-One PC, LCD displejů, digitálních fotoaparátů, paměťových zařízení, čteček e-knih, mobilních telefonů, paměťových médií a zařízení standardu HID, jako jsou například myši a klávesnice.

 

O skupině BenQ Group

BenQ Group je v současnosti složena z nezávisle fungujících společností, které sdílejí zdroje a využívají vzájemných synergických efektů. Mezi společnosti skupiny BenQ Group patří BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (patří mezi 3 nejlepší světové výrobce velkorozměrových TFT-LCD panelů), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ Materials Corp., BenQ Guru Software Co., BenQ Hospital, BrightView Corp., Cando Corporation, Daxin Materials Corp., Darwin Precisions, Ltd, Dazzo Technology Corp., Forhouse Corp., SiPix Imaging, Lextar Electronics Corp., Raydium Semiconductor Corp., Trident Medical Corp. a Wellypower Corp.

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

PRAM Consulting s. r. o.         

Maria Pošteková        

Mobile: +420 603 517 272       

Email: maria.postekova@pram.cz  

 

BenQ Czech Republic

Matúš Výbošťok

Mobile: + 420 739 653 301

Email: matus.vybostok@BenQ.com

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU