800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba obalu dle přílohy
Krycí deska
Výroba zábradlí
Obrábění dle přílohy
Obaly,boxy,palety
5 nejnovějších nabídek
Předúprava žárového zinku - Sweeping
Profily z kompozitu WPC
Zatravňovací plastový systém
Výměna dopravního značení
Soustruhy - polo/automatické A 40 C

Deskové obaly

14/03/2014

banner_853

 

Použitím překližky dosáhneme podstatně výhodnějších mechanických vlastností, a proto mohou být výplně bednových stěn (při zachování nosnosti) mnohem slabší, něž při aplikaci rostlého dřeva. Navíc se nižší hmotností obalu dosáhne i transportních úspor. U překližek odpadají i další nedostatky dřeva (např. vypadavé suky), dosahuje  se lepší tvarové stálosti a celistvosti bednových stěn, které mají význam zvláště při exportním balení např. snadno korodujícího zboží a snižují také riziko vykrádání zásilek.

 

Překližka se využívá (s výjimkou malých bedniček) k výrobě velkoobjemových beden jako výplň jejich stěn (čel a bočnic) tvořených obvykle rámovou konstrukcí z dřevěných hranolů, případně doplněných dalšími kolmými a úhlopříčnými vyztužujícími prvky. 

 

U těchto kombinovaných beden se jejich přířezy spojují výhradně přibitím ke konstrukčním, nebo výztužným prvkům bednových částí a často se mezi ně vkládá asfaltová lepenka, nebo vhodná plastová fólie omezující přístup vlhkosti, nebo přímé vnikání vody do obalů a to zvláště u zásilek do zemí se ztíženými klimatickými podmínkami.

 

 


+420 312 249 767
  +420 777 249 766
  +420 312 249 769

 
   http://firmy.industry-eu.cz/evel-the-packaging-professional-sro

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU