800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Digitální inteligenci pro nárůst produktivity ve výrobních procesech zákazníků

17/10/2013

 

kennametal_300

 

Toto revoluční řešení využívá kolektivní znalosti a zkušenosti z oboru obrábění a dramaticky mění způsob, jak dosáhnout úspěchu v práci.

 

digi_264

Výběr nástroje, jeho konfigurace, a nejlepší doporučení pro nástroj z hlediska aplikace, a to s ohledem na součásti zákazníka a technologické požadavky – to vše je
dílem několika kliknutí myši v revolučním NOVO od Kennametalu. CAD modely, kompletní výpis sestavy, automatizovaný report prací pro danou funkčnost a
mnohem víc, všechno slibuje nové úrovně efektivity plánování procesu. Zde je příklad modelu HTS vrtáku se všemi příslušnými břitovými destičkami, adaptéry a náhradními díly. NOVO provede během několika minut, co dříve trvalo hodiny, a přináší vždy optimalizované řešení podporované odbornými znalostmi Kennametalu.


Na základě revolučního vývoje, který má řešit naléhavé potřeby zvyšování produktivity a znalostí výrobních procesů ve výrobních společnostech, Kennametal uvádí NOVO™, novou sadu digitálních nástrojů, jež slibují rozsáhlá zlepšení efektivity výroby.


„Toto je obrovský skok oproti pouhému poskytnutí digitální verze nástroje a jeho fyzikálních vlastností,“ říká John Jacko, VP a vedoucí marketingu v Kennametalu. „S inteligencí, která je v NOVO™ zahrnuta, se Kennametalu a našim partnerům v oblasti aplikačního inženýrství a procesního plánování otevírá cesta ke kompletně propojenému procesu digitální položka – díl – profit. NOVO představuje velký skok k přenesení takovéto vize do reality.”


Zkušenost výkonné produktivity
On-line katalogy a prostředky pro výběr nástrojů se staly běžnými prostředky pro výrobce hledající nejnovější nástrojová řešení pro své technologické postupy. Integrací aplikačního inženýrství a výrobních zkušeností získaných za dobu 75leté historie Kennametalu jde NOVO daleko za pojetí on-line katalogu.

„Toto je opravdové propojení našich znalostí s našimi zákazníky,“ říká Francois Gau, viceprezident odpovědný za strategický marketing a vývoj nového obchodu. „Jednoduše
řečeno, NOVO je pravou rukou technologa – opravdový digitální asistent s množstvím dat o obráběcích strategiích, který začíná pracovat od okamžiku, kdy dostanete výkres dílu. S rafinovaným a intuitivním nástrojovým poradcem, výběrem nástroje a konfigurátorem nástroje, to vše, sečteno a podtrženo, znamená být mnohem produktivnější – od přiřazení dílů přes programování po nastavení a výrobu. Výsledek je absolutní zárukou, že máte správný nástroj pro danou práci.“


NOVO jsou procesní znalostí doručené přes Machining Cloud™. To stojí vedle takových řešení dostupných prostřednictvím webu, jako jsou MTConnect™ pro sběr dat a ISO 13399 pro standardizaci nástrojových dat.


NOVO řeší mnohé výzvy pro plánovače výroby, výrobní inženýry a ty, kdo chtějí nejefektivnější strategie s ohledem na vlastnosti jejich součástí. Zákazníci mohou přistupovat k NOVO prostřednictvím PC aplikací a později, od podzimu, i prostřednictvím řešení pro tablety. Kliknutím na tlačítko uživatel získá přístup k vybraným informacím o více než 50 000 značkových produktech Kennametalu potřebným pro dosažení produktivnějšího řešení, a to ve zlomku času oproti době strávené hledáním v katalozích.

 

Více informací k článku najdete zde

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU