800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Stroj pro dělení a broušení
Nákup motorových pil
Výměna potrubí
Přeprava D/Pfarrkirchen - CZ/Olomouc
Barvy
5 nejnovějších nabídek
Truhlářská výroba
Ložiska a hnací řemeny
Spojovací materiál, ocel nerez
Lisování tekutého kovu
Nízkotlaké lití

Digitální portál nabízí výrobcům nevídané možnosti

15/01/2015

 

 

seco_300

 

Digitální portál nabízí výrobcům nevídané možnosti přístupu, funkcí a zdrojů

Výrobci z celého světa již brzy budou moci zefektivnit své činnosti, které zahrnují produkty a služby společnosti Seco, vedoucího poskytovatele řešení pro
obrábění kovů. Společnost totiž v roce 2015 představí svůj nový digitální portál My Pages. Jeho prostřednictvím bude možné přistupovat k obrovskému množství dat, a to
v uživatelsky přívětivém rozhraní. Portál My Pages představuje další krok dlouhodobého závazku společnosti Seco ve zlepšování služeb zákazníkům.

 

program_320

HQ_IMG_My_Pages_Tab.
Portál My Pages je určen pro chytré telefony, tablety, notebooky a stolní počítače. Jeho uživatelé získají okamžitý přístup k informacím, díky kterým budou mít pod kontrolou výrobní proces včetně specifikací nástrojů, doporučených řezných podmínek a dostupnosti produktů.

Prostřednictvím portálu My Pages je také možné navázat spolupráci na nejvyšší úrovni mezi zákazníky společnosti Seco, jejich zaměstnanci a místními zástupci společnosti Seco. To bude možné díky okamžitému sdílení dat, jako jsou výsledky testů z obrábění nebo výsledky analýzy produktivity a nákladů.


„Portál My Pages umožňuje zákazníkům přístup ke komplexním a snadno vyhledatelným informacím, kdykoli je potřebují,“ říká Lars Bergström, prezident společnosti Seco Tools. „Během vývoje portálu My Pages jsme v každém kroku procesu zvažovali potřeby našich zákazníků. Veškeré funkce tu slouží k usnadnění jejich práce. A jak se budou v průběhu času měnit potřeby zákazníka, bude se spolu s nimi měnit i portál My Pages.“ Digitální portál My Pages se přizpůsobuje požadavkům a nabízí bezproblémové funkce,
optimalizované zobrazení, snadnou orientaci a rychlé vyhledávání produktů na libovolném zařízení.


Další informace o portálu My Pages vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/mypages.

Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU