800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

DIMENSION DATA A AIRWATCH OZNAMUJÍ CELOSVĚTOVÉ PARTNERSTVÍ

08/02/2013

dimension_data_354Partnerství bude významným přínosem pro zákazníky, kteří chtějí využívat podnikovou mobilitu

 

Praha, Česká republika – 7. února 2013

Společnost Dimension Data, globální poskytovatel IT řešení a služeb dnes oznámila uzavření celosvětového partnerství se společností AirWatch, největším poskytovatelem v oblasti správy mobilních zařízení a lídrem v oblasti mobilní bezpečnosti. Více na: www.ddconnect.cz.

 

Stále více společností vyžaduje kvalitní řešení pro správu firemních mobilních zařízení i zařízení vlastněných zaměstnanci, která by umožňovala ochranu firemních dat, distribuci podnikových aplikací a zabezpečený přístup k firemním datům. Globální partnerství proto okamžitě přivítala řada klientů společnosti Dimension Data z Jižní Afriky i Evropy.

 

Naše řešení Enterprise Mobility Framework komplexně zohledňuje všechny oblasti ovlivněné rostoucím zájmem o využívání mobilní zařízení,“ říká Zbyszek Lugsch, technický ředitel ze společnosti Dimension Data Česká republika. „Velmi důležitou oblastí je v podnikové mobilitě problematika zabezpečení, která – není-li efektivně řízena a spravována – představuje významná rizika. Vzhledem ke globální působnosti naší společnosti i našich klientů jsme potřebovali partnera s pokročilou technologickou platformou, která umožní splnit požadavky našich zákazníků napříč všemi územními oblastmi. Významnou výhodu představuje i pokročilé aplikační rozhraní umožňující těsnou integraci s naším řešením Xigo Enterprise pro správu telekomunikačních výdajů.

 

Společnost Dimension Data je významným poskytovatelem bezpečnostních služeb,“ říká John Marshall, prezident a generální ředitel společnosti AirWatch. „Vedoucí postavení na trhu v kombinaci s jejich zaměřením na poskytování celosvětově dostupných mobilních služeb pro koncová zařízení zcela přirozeně vedlo k uzavření tohoto partnerství. Možnost společně reagovat na požadavky našich klientů pro nás představuje významnou příležitost.

 

Uzavřené partnerství a rozšířené služby pro podnikovou mobilitu budou společností Dimension Data prezentovány také na konferenci AirWatch Connect 2013. Tato významná uživatelská konference zaměřená na využití mobilních technologií ve firemní sféře se uskuteční v rámci letošního veletrhu Mobile World Congress konaného ve španělské Barceloně (25. - 28. 2. 2013).

 

O Dimension Data

Společnost Dimension Data byla založena roku 1983, je poskytovatelem ICT služeb a řešení využívající vlastní technologické specialisty, zajišťující dodávky na globální úrovni a s podnikatelským duchem pro urychlení obchodních ambicí svých klientů. Dimension Data je členem NTT Group. 

 

O AirWatch

Společnost AirWatch je světovým lídrem v oblasti mobilní bezpečnosti a správy mobilních zařízení.  Se svými 5 000 zákazníky a takřka tisícovkou partnerů je více než dvakrát větší, než jakákoli jiná společnost zaměřující se na správu mobilních zařízení. Z pohledu počtu instalovaných aplikací a zařízení je tato společnost větší čtyřikrát až pětkrát, než její nejbližší konkurence. Největší počet zákazníků v kombinaci s největšími výzkumným a vývojovým týmem v oblasti mobilní bezpečnosti a správy mobilních zařízení umožňuje společnosti AirWatch poskytovat velmi širokou funkcionalitu za velmi příznivých cenových podmínek. Díky tomuto rozsahu a škálovatelné vysoce dostupné architektuře se AirWatch podílí na každém projektu zahrnujícím více než 20 000 mobilních zařízení. Příkladem významných referencí mohou být první čtyři společnosti z žebříčku Fortune, čtyři největší světové energetické společnosti či dvě ze tří největších hotelových skupin. Více ne www.air-watch.com.

 

Kontaktní informace
Pro více informací prosím kontaktujte:
Stanislav Přibyl

PRAM Consulting s.r.o.
T: +420 736 684 268

E: stanislav.pribyl@pram.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU