800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Nákup kotoučové stacionární pily
Demolice stávajicího objektu a výstavba výrobní haly
Nákup mechanizace
Dodávka nábytku
Plně automatická balící linka
5 nejnovějších nabídek
Korozivzdorné, konstrukčni legované, pružinové, nerez a žáruvzdorné oceli a slitiny
Pryžové podlahy do fitness center a posiloven nejvyšší možné kvality
Gumové desky na podlahy - hnědý melír až do 100 %, pro posilovny, fitness i na ven
Gitterboxy, bedny mars
Vyrábíme a dodáváme brusivo z korundu pro strojírny, nástrojárny či slévárny

EcoVadis zařadila TMHE mezi TOP 2 % firem

27/04/2015

 

toyota_120_01

 

Vysoce respektovaná organizace EcoVadis, monitorující udržitelnost globálních dodavatelských řetězců, umístila společnost Toyota Material Handling Europe (TMHE) mezi top 2 % světových dodavatelů za transparentnost témat souvisejících s udržitelným rozvojem. To je dobrá zpráva nejen pro nás, ale i pro naše zákazníky.

Každým uplynulým rokem se zvyšuje tlak na firmy, aby vylepšily svůj výkon v oblasti udržitelnosti. Aby organizace mohly svých ambiciózních cílů dosáhnout, potřebují spolupracovat s partnery, kteří mají k udržitelnosti stejný přístup. Ve světle této jednoduché logiky je velmi potěšující získat od agentury EcoVadis takto příznivý verdikt.

Transparentnost, udržitelná výroba a neustálé zlepšování (Kaizen) leží v centru všeho, co ve společnosti Toyota Material Handling děláme. Ve skutečnosti sahá náš závazek - pracovat v souladu s principy udržitelného rozvoje - daleko do minulosti, když pochází z prvního akčního plánu naší mateřské společnosti Toyota Industries Corporation zveřejněného již v roce 1993 (TICO Environmental Action Plan). Jako vedoucí světový výrobce vysokozdvižných vozíků má Toyota vysokou sociální a environmentální zodpovědnost. Získání zlaté pečeti od organizace jako je EcoVadis potvrzuje, že náš přístup je správný.

Rozvíjení odpovědného přístupu k udržitelnosti nepraktikujeme sami, izolováni od zbytku světa. Je to společné úsilí s našimi zaměstnanci, zákazníky a partnery, z nichž i někteří další patří k lídrům v úsilí o zanechání co nejmenší ekologické stopy po svém podnikání.

EcoVadis je vedoucí organizací na světě, která se zabývá monitorováním přístupu průmyslových firem k udržitelnému rozvoji. Spolupracuje s 24 000 firmami ze 145 průmyslových oborů v 95 zemích celého světa. Mezi těmi, kteří využívají služeb společnosti EcoVadis k monitoringu svých dodavatelů je i více než 100 velkých nadnárodních společností. Více informací je k dispozici na www.ecovadis.com.

Zprávu o udržitelnosti (Sustainability Report) společnosti Toyota Material Handling Europe publikovanou v listopadu 2013 čtěte zde.

 

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

K Vypichu 1049
Rudná
252 19
Česká republika

Tel.: +420 311 651 111
Mob.: zelená linka: +420 800 900 911
Fax: +420 311 651 311
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU