800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výspravy komunikací po zimě
Dodávky drogistického zboží
Vysoce citlivá kamera
Kovové regály
Veřejné osvětlení
5 nejnovějších nabídek
Zahradní nůžky
VW Polo
Opravy a repase 8 a 12 válcových motorů Ferrari a Mercedes
Zařízení
Balotinování

ELEKTŘINA A PLYN PO 3 MĚSÍCE ZDARMA

12/06/2013

Energetická společnost ČEZ poskytne postiženým povodněmi elektřinu a plyn po 3 měsíce zdarma. Tito zákazníci ČEZ Prodej nebudou muset hradit zálohy za elektřinu a plyn. Požádat o tuto slevu lze jednoduše. Na adresu Skupiny ČEZ doručí formulář potvrzený představitelem místní samosprávy, že byl jeho dům zatopen do výšky 0,5 m a více. Úleva se týká odběratelů z nízkého napětí (jak domácností, tak malých podnikatelů), kteří mají prokazatelně vytopené obytné části domu, či provozovnu. „Lidé postižení povodněmi nyní budou především uklízet a vysoušet svá obydlí. Právě proto jsme přišli s touto iniciativou, aby nikdo nemusel přemýšlet nad tím, kolik jej vysoušení bude stát. Prioritou musí být rychlost" uvedl Daniel Beneš, generální ředitel ČEZ.

Podrobné informace získají lidé na nepřetržité zákaznické lince Skupiny ČEZ: 840 840 840, nebo na zákaznických centrech Skupiny ČEZ.

Pro podniky, které postihla povodeň, ČEZ připravil speciální úlevy, které jim v následujícím období pomohou s obnovením výroby. Obsluha podniků je individuální a proto i pomoc má takový charakter. Stačí, když příslušný podnik kontaktuje svého obchodního zástupce ČEZ.

Skupina ČEZ mimoto pro své zaměstnance organizuje mimořádné firemní dobrovolnické dny, aby se mohli zapojit do potřebného úklidu zaplavených obcí a domácností. ČEZ rovněž zorganizuje finanční sbírku mezi zaměstnanci, kterou Nadace ČEZ následně navýší o 100 %.

Jak bude dodávka elektřiny a plynu zdarma technicky realizována?

  • zákazník postižený povodněmi má prokazatelně vytopené obytné části domu, či provozovnu do výšky 0,5 a více (ne kůlna, garáž, sklep atd.)
  • zkontaktuje zákaznickou linku 840 840 840, nebo navštíví obchodní kancelář Skupiny ČEZ a do 31. 7. 2013 doručí formulář potvrzený představitelem místní samosprávy, že byl jeho dům či provozovna zatopen,
  • následně bude o přiznání slevy informován díky novému předpisu záloh, v němž bude sleva zohledněna a který mu bude na kontaktní adresu zaslán,
  • od této chvíle zákazník nehradí 3 měsíční zálohy,
  • při ročním zúčtování bude poskytnuta sleva ve výši odpovídající tříměsíční spotřebě elektřiny.

 

 

 

www.technickytydenik.cz

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU