800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Značení
Nádrž
Krbová kamna
Zahradní nábytek
Grážová vrata
5 nejnovějších nabídek
Lis CUPS 16 DEU
Lis CMS 2,5 DM
Frézka konzolová FA4UA
Soustruh na pr.1120
Vrtačka sloupová 2P125

EPLAN Data Portal roste v mezinárodním měřítku: Nyní obsahuje 225 000 přístrojů od 48 výrobců komponent a má již více než 43 000 uživatelů

25/03/2013

eplan_95Eplan Data Portal od svého uvedení na trh v roce 2008 intenzivně roste. Počet výrobců se rozrostl na současných 48 - mezi novými jsou výrobci komponent Sick a Saia-Burgess. Uživatelé mohou do svých projektů snadno pomocí funkcí drag and drop, importovat data a makra vztahující se k více než 225 000 položkám katalogu. To šetří časově náročný nezávislý vývoj maker pro jednotlivá zařízení. Uživatelé využívají standardizovaná, aktuální data a efektivní nástroje pro konfiguraci beze změn ve formátu médií.

2013_eplan_data_portal_en.jpg_ico500_500

Eplan Data Portal je webový portál, který poskytuje uživatelům EPLAN data přístrojů od mnoha výrobců komponent. Stále rostoucí databáze položek nyní zahrnuje více než 225 000 komponent od 48 výrobců. Jedním z posledních přírůstků je společnost Sick s přibližně 800 záznamy o odrazných optických snímačích a optických závorách. Švýcarský výrobce Saia-Burgess je v portálu zastoupen 260 záznamy a makry. Do portálu tak přibyly programovatelné automaty, jejich moduly a měřiče spotřeby. Dalším přírůstkem jsou jističe NH rakouského výrobce, firmy Mersen. V roce 2012 do  Eplan Data Portalu přibylo přibližně 12 000 nových komponent a 14 000 maker.  Tak obsáhlá databáze zaručuje uživatelům časově úspornou konfiguraci a standardizovaná, vysoce spolehlivá aktuální data.

Na předním místě i v mezinárodním měřítku

Již několik let spolupracují výrobci komponent se společností  Eplan, aby vytvořili řešení, které uživatelům usnadní inženýrské práce. Eplan Data Portal se nyní stal pevnou součástí konfigurace v prostředí Eplan, dokonce i mimo Evropu.

Dodavatel systému Eplan vidí hlavní výhodu ve formátu dat, který zahrnuje nejen informace pro objednávku a technické údaje o výrobku, ale také grafiku a logická schémata pro účely konfigurace. To poskytuje integrovaná data pro konstrukci a přípravu výroby. O internacionalizaci prostředí Eplan svědčí více než 43 000 registrovaných uživatelů a více než 30 000 zákazníků z celého světa. Eplan Data Portál je stále populárnější v Severní a Jižní Americe, kde má nyní významný podíl na trhu. V plném proudu je také rozšiřování na východ: přes Rusko do střední Asie, kde se Eplan chce stát vhodným nástrojem pro zvyšování kvality prostřednictvím poskytování dat vyhovujících příslušným normám.

K dispozici je 17 jazykových mutací

Před pěti lety odstartoval Eplan Data Portal s patnácti výrobci na palubě. Pozitivní reakce trhu předčila všechna očekávání. I pro výrobce je výhodné, mohou-li ke svým výrobkům, které distribuují zákazníkům, poskytovat vždy aktuální data v souladu s příslušnými standardy. Řešení, které je k dispozici v 17 jazycích (nejnověji byla doplněna japonština), vyniká vysokou úrovní dostupnosti. V průměru každý týden přibude 4 300 uživatelů s více než 10 000 staženými soubory.

 

Obrázek:

2013_EPLAN Data Porta_en.jpg:

Do EPLAN Data Portalu přibylo přibližně 800 záznamů pro optické odrazné snímače a optické závory Sick. Celkem EPLAN Data Portal poskytuje přístup k více než 225 000 přístrojům od různých výrobců komponent.


 


EPLAN Software & Service
EPLAN Software & Service vyvíjí inženýrská řešení, která urychlují proces vývojových a konstrukčních prací. Mezioborové expertní systémy zajišťují maximální produktivitu a integraci dat. EPLAN jako dodavatel řešení vyvíjí koncepce PDM a PLM navržené na míru požadavkům zákazníka a poskytuje k nim vyčerpávající nabídku služeb, jako jsou zákaznické úpravy, konzultace a školení. Faktory úspěchu jsou schopnost inovačního vývoje, důsledně praktický přístup a mezinárodní přítomnost. EPLAN je členem skupiny Rittal International a s ní součástí Friedhelm Loh Group s 11 500 zaměstnanci po celém světě a obratem ve výši 2,2 miliardy euro (v roce 2011). EPLAN je proto synonymem pro kontinuitu a bezpečnost investic. Přítomnost společnosti v padesáti zemích je základem pro podporu 30 000 zákazníků s více než 90 000 instalacemi po celém světě. Firemní slogan „Efficient Engineering“ podtrhuje význam optimalizovaných, efektivních procesů, které udržují podniky trvale konkurenceschopné.

www.eplan.cz
 


EPLAN ENGINEERING CZ, s.r.o.
Dřevařská 876
CZ - 463 11 Liberec 30
HOSNEDL Karel
Phone : +420-485-161097
Fax : +420-485-160437
hosnedl@eplan.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU