800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba dílů z čirého polykarbonátu
Spodní deska
Obrábění krytů
Mikroperforační válec na HDPE fólie
Frekvenční měnič
5 nejnovějších nabídek
Pokládka živice
Rekonstrukce a modernizace jeřábů
Jeřábové dráhy
Jednonosníkové mostové jeřáby
Stroje a linky pro zpracování technických vláken, fólií a tkanin

EPLAN Data Portal se rozšířil o více výrobců a obsahuje 350 000 komponent

15/01/2014

 

eplan_95

 

EPLAN Data Portal nyní zahrnuje více než 350 000 komponent od 56 výrobců. Novými přírůstky jsou vysokonapěťové proudové spínače General Electric (GE), pneumatické a hydraulické komponenty Numatics, komponenty od firem Omron a Murrelektronik (např. provozní rozbočovače) a kabely od výrobců Schweiger, Sigmatec, Stego a TKD Kabel.

 

dataportal.jpg: Rozšířená a aktualizovaná data komponent v EPLAN Data Portal urychlují konstrukční práce


Efektivita konstrukčních prací začíná u těch nejmenších dílů – u standardních komponent přidaných do projektu prostřednictvím platformy EPLAN Data Portal. Uživatel tak může pracovat mnohem rychleji, efektivněji a s daty ověřenými přímo výrobci jednotlivých komponent. Ke 48 výrobcům zastoupeným v portálu přibylo v současné době osm nových a katalog produktů byl doplněn a inovován.


Prvním příkladem je GE: výrobce uložil do portálu 700 nových záznamů o svých výrobcích z oblasti vysokonapěťových spínačů včetně souvisejících obrázků. Makra k těmto spínačům zjednodušují elektrotechnický návrh zařízení v systému EPLAN.


Novým členem v portálu je také výrobce automatizační techniky Murrelektronik. Do portálu byly integrovány jeho provozní rozbočovače, kabely, bezpečnostní technika a zdroje. Uživatelům je k dispozici 270 datových záznamů s obrázky včetně maker ve 2D i 3D.


Dalším novým přírůstkem v portálu je americká společnost Numatics, přední výrobce komponent v oblasti pneumatických a hydraulických pohonů. Konstrukci fluidních mechanizmů výrazně urychlí více než 100 000 datových záznamů ventilů.


dataportal.jpg: Rozšířená a aktualizovaná data komponent v EPLAN Data Portal urychlují konstrukční práce Efektivita konstrukčních prací začíná u těch nejmenších dílů – u standardních komponent přidaných do projektu prostřednictvím platformy EPLAN Data Portal. Uživatel tak může pracovat mnohem rychleji, efektivněji a s daty ověřenými přímo výrobci jednotlivých komponent. Ke 48 výrobcům zastoupeným v portálu přibylo v současné době osm nových a katalog produktů byl doplněn a inovován.


Prvním příkladem je GE: výrobce uložil do portálu 700 nových záznamů o svých výrobcích z oblasti vysokonapěťových spínačů včetně souvisejících obrázků. Makra k těmto spínačům zjednodušují elektrotechnický návrh zařízení v systému EPLAN.


Novým členem v portálu je také výrobce automatizační techniky Murrelektronik. Do portálu byly integrovány jeho provozní rozbočovače, kabely, bezpečnostní technika a zdroje. Uživatelům je k dispozici 270 datových záznamů s obrázky včetně maker ve 2D i 3D. Dalším novým přírůstkem v portálu je americká společnost Numatics, přední výrobce komponent v oblasti pneumatických a hydraulických pohonů. Konstrukci fluidních mechanizmů výrazně urychlí více než 100 000 datových záznamů ventilů.

data_256

 

zpřístupnily data svých výrobků do EPLAN Data Portal. V portálu je nyní zastoupeno 56 výrobců.


Krátce:
EPLAN Data Portal je centralizovaná databáze, na kterou se spoléhá stále více výrobců i rostoucí počet uživatelů systému EPLAN (v současnosti 47 000 uživatelů). Dobře připravená data přinášejí výhody oběma stranám. EPLAN Data Portal spojuje dva světy: výrobců komponent a jejich uživatelů.EPLAN Software & Service
EPLAN Software & Service vyvíjí inženýrská řešení, která urychlují proces vývojových a konstrukčních prací. Mezioborové expertní systémy zajišťují maximální produktivitu a integraci dat. EPLAN jako dodavatel řešení vyvíjí koncepce PDM a PLM navržené na míru požadavkům zákazníka a poskytuje k nim vyčerpávající nabídku služeb, jako jsou zákaznické úpravy, konzultace a školení. Faktory úspěchu jsou schopnost inovačního vývoje, důsledně praktický přístup a mezinárodní přítomnost. EPLAN je členem skupiny Rittal International a s ní součástí Friedhelm Loh Group s 11 500 zaměstnanci po celém světě a obratem ve výši 2,2 miliardy euro (v roce 2011). EPLAN je proto synonymem pro kontinuitu a bezpečnost investic. Přítomnost společnosti v padesáti zemích je základem pro podporu 30 000 zákazníků s více než 90 000 instalacemi po celém světě. Firemní slogan „Efficient Engineering“ podtrhuje význam optimalizovaných, efektivních procesů, které udržují podniky trvale konkurenceschopné.

www.eplan.cz


EPLAN ENGINEERING CZ.
České mládeže 1096
463 12 Liberec
Radka KOLINSKA
Telefon: +420 603 293 163
Fax: -
Kolinska.R@eplan.cz
Powered by

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU