800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

EPLAN Data Portal se rozšířil o více výrobců a obsahuje 350 000 komponent

31/01/2014

 

eplan_95

 

EPLAN Data Portal nyní zahrnuje více než 350 000 komponent od 56 výrobců. Novými přírůstky jsou vysokonapěťové proudové spínače General Electric (GE), pneumatické a hydraulické komponenty Numatics, komponenty od firem Omron a Murrelektronik (např. provozní rozbočovače) a kabely od výrobců Schweiger, Sigmatec, Stego a TKD Kabel.

 

Efektivita konstrukčních prací začíná u těch nejmenších dílů – u standardních komponent přidaných do projektu prostřednictvím platformy EPLAN Data Portal. Uživatel tak může pracovat mnohem rychleji, efektivněji a s daty ověřenými přímo výrobci jednotlivých komponent. Ke 48 výrobcům zastoupeným v portálu přibylo v současné době osm nových a katalog produktů byl doplněn a inovován.


Prvním příkladem je GE: výrobce uložil do portálu 700 nových záznamů o svých výrobcích z oblasti vysokonapěťových spínačů včetně souvisejících obrázků. Makra k těmto spínačům zjednodušují elektrotechnický návrh zařízení v systému EPLAN.


Novým členem v portálu je také výrobce automatizační techniky Murrelektronik. Do portálu byly integrovány jeho provozní rozbočovače, kabely, bezpečnostní technika a zdroje. Uživatelům je k dispozici 270 datových záznamů s obrázky včetně maker ve 2D i 3D. Dalším novým přírůstkem v portálu je americká společnost Numatics, přední výrobce komponent v oblasti pneumatických a hydraulických pohonů. Konstrukci fluidních mechanizmů výrazně urychlí více než 100 000 datových záznamů ventilů.

Firma A. Schweiger GmbH dodala do portálu více než 130 datových záznamů a dokumentů v PDF pro nový systém připojení motorů EcoMolded. V sortimentu jsou k dispozici jako katalogové produkty kabely se zalitými konektory pro pohony Siemens, Fanuc, SEW, Bosch Rexroth, Beckhoff, B&R, Elau a další. Novinkami v portálu jsou také PLC Sigmatek a komponenty od firem Omron, Stego a TKD Kabel.


Inovované katalogy produktů
Výrobci, kteří už jsou v portálu zastoupeni, např. Phoenix Contact, rozšířili a inovovali svou nabídku produktů. Nově přibylo nebo bylo upraveno více než 20 000 záznamů – přibližně 12 400 z nich jsou makra, z nichž 600 je ve 3D. Například firma B&R přidala více než 2 500 dílů z oblastí napájecích zdrojů, generátorů, PLC a konektorů. Další komponenty přidaly společnosti jako ABB, Weidmüller a Sick.


Svůj sortiment v portálu doplnila i firma Festo. V současné době má v portálu více než 34 000 záznamů – z nich přibližně 20 000 jsou funkční makra a téměř 9 000 jsou grafická makra ve 2D. Společnost z Esslingenu pokrývá široké pole pneumatických a elektrických prvků a komponent pro mechanickou konstrukci i pro procesní výrobu. Firma se tak stala průkopníkem, protože do portálu integrovala produkty ze všech oborů své nabídky.

eplan_269_01

dataportal2.jpg: Mnohé společnosti, jako např. GE, Murrelektronik, Sigmatek a Omron, zpřístupnily data svých výrobků do EPLAN Data Portal. V portálu je nyní zastoupeno 56
výrobců.


Krátce:
EPLAN Data Portal je centralizovaná databáze, na kterou se spoléhá stále více výrobců i rostoucí počet uživatelů systému EPLAN (v současnosti 47 000 uživatelů). Dobře připravená data přinášejí výhody oběma stranám. EPLAN Data Portal spojuje dva světy: výrobců komponent a jejich uživatelů.EPLAN Software & Service
EPLAN Software & Service vyvíjí inženýrská řešení, která urychlují proces vývojových a konstrukčních prací. Mezioborové expertní systémy zajišťují maximální produktivitu a integraci dat. EPLAN jako dodavatel řešení vyvíjí koncepce PDM a PLM navržené na míru požadavkům zákazníka a poskytuje k nim vyčerpávající nabídku služeb, jako jsou zákaznické úpravy, konzultace a školení. Faktory úspěchu jsou schopnost inovačního vývoje, důsledně praktický přístup a mezinárodní přítomnost. EPLAN je členem skupiny Rittal International a s ní součástí Friedhelm Loh Group s 11 500 zaměstnanci po celém světě a obratem ve výši 2,2 miliardy euro (v roce 2011). EPLAN je proto synonymem pro kontinuitu a bezpečnost investic. Přítomnost společnosti v padesáti zemích je základem pro podporu 30 000 zákazníků s více než 90 000 instalacemi po celém světě. Firemní slogan „Efficient Engineering“ podtrhuje význam optimalizovaných, efektivních procesů, které udržují podniky trvale konkurenceschopné.


www.eplan.cz
EPLAN ENGINEERING CZ.
České mládeže 1096
463 12 Liberec
Radka KOLINSKA
Telefon: +420 603 293 163
Fax: -
Kolinska.R@eplan.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU