800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava místní komunikace
Ostraha vánočních trhů a funkce správce tržiště
Ochranné pracovní prostředky
Oprava výtluků na MK
Vrata
5 nejnovějších nabídek
SADA - komplet těsnění na 1 italský vršek 1/2" - U2/268H
Kolečka Steinco
Přepravní EUROBOX 1200x800x900 5VVL
Papír antikorozní - Role, SVIK š.750, 106g/m2
Paleta lisovaná INKA F10 - 1200x1000x140 - nosnost 900kg

Eplan EEC One: nová verze, nové jazyky

13/05/2013

Nová verze prostředí Eplan Engineering Center One (EEC One) není jen kombinací nástrojů specializovaných pro jednotlivé oblasti, ale je komplexním řešením založeným na mottu „Integrace v průmyslu“. Prostředí EEC One je nyní také dostupné v různých jazycích, tak aby se překonaly jazykové bariéry, a zajistila se lepší interakce v rámci automatizace mezinárodních projektů. Uživatelé používají software určený pro automatické vytváření elektrických a fluidních schémat – nyní i v ruštině nebo čínštině.

 

jazyk_335

 

Obrázek: Prostředí EEC One je nyní také dostupné v různých jazycích, tak aby se překonaly jazykové bariéry, a zajistila se lepší interakce v rámci automatizace mezinárodních projektů. Klíčovým prvkem nového vývoje je ještě hlubší integrace do platformy Eplan a zvýšená orientace pro mezinárodní využití s přidáním dalších čtyř světových jazyků. Rozšířena byla také existující integrace s podporou sdílení hodnot, variant a skriptů. V budoucnu bude mít uživatel možnost přistupovat přímo z prostředí EEC One k databázi artiklů platformy Eplan. Vybrané artikly a jejich vlastnosti budou převzaty do EEC One a bude možné je použít pro další účely v automatizaci. Výhody jsou zřejmé: zvýšená úroveň automatizace při tvorbě schémat, omezení manuálních zadání doprovázené snížením počtu chyb plus optimalizovaná, uživatelsky přívětivá práce. Nová verze EEC One samozřejmě podporuje platformu Eplan Platform 2.2.


Automatizace pro různé světové trhy
Firmy aktivní na americkém trhu potřebují konfigurovat své systémy a zařízení nejen ve shodě s mezinárodními standardy IEC, ale musí také efektivně ovládnout technologii Ladderů. Nová verze EEC One vytváří schémata i na základě tohoto typicky amerického standardu. Výhodou je snadné přepínání mezi standardy IEC a NFPA. Podle nastavení v prostředí EEC One jsou schémata generována buď podle standardů IEC, nebo na základě technologie Ladderů. Reálný přínos pro praxi: jeden zdroj dat může sloužit pro různé cílové trhy.

 

Nyní s šesti světovými jazyky
Se čtyřmi novými jazyky (francouzština, španělština, ruština a čínština) je nyní prostředí IEC One připraveno pro světový trh. Ve spolupráci s platformou Eplan mohou inženýři generovat projekty přímo ve svém mateřském jazyce. Výhoda: jazykové bariéry jsou odstraněny a stupeň efektivity využití softwaru stoupá. Mezinárodní společnosti ocení, že prostředí Eplan Engineering Center One (EEC One) se v průběhu roku už prosadilo v Německu a v anglicky mluvících zemích.EPLAN Software & Service
EPLAN Software & Service vyvíjí inženýrská řešení, která urychlují proces vývojových a konstrukčních prací. Mezioborové expertní systémy zajišťují maximální produktivitu a integraci dat. EPLAN jako dodavatel řešení vyvíjí koncepce PDM a PLM navržené na míru požadavkům zákazníka a poskytuje k nim vyčerpávající nabídku služeb, jako jsou zákaznické úpravy, konzultace a školení. Faktory úspěchu jsou schopnost inovačního vývoje, důsledně praktický přístup a mezinárodní přítomnost. EPLAN je členem skupiny Rittal International a s ní součástí Friedhelm Loh Group s 11 500 zaměstnanci po celém světě a obratem ve výši 2,2 miliardy euro (v roce 2011). EPLAN je proto synonymem pro kontinuitu a bezpečnost investic. Přítomnost společnosti v padesáti zemích je základem pro podporu 30 000 zákazníků s více než 90 000 instalacemi po celém světě. Firemní slogan „Efficient Engineering“ podtrhuje význam optimalizovaných, efektivních procesů, které udržují podniky trvale konkurenceschopné.


www.eplan.cz


EPLAN ENGINEERING CZ, s.r.o.
Dřevařská 876
CZ - 463 11 Liberec 30
Karel HOSNEDL
Telefon: +420-485-161097
Fax: +420-485-160437
hosnedl@eplan.cz
Powered by

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU