800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Rekonstrukce silnice
Stroj pro dělení a broušení
Nákup motorových pil
Výměna potrubí
Přeprava D/Pfarrkirchen - CZ/Olomouc
5 nejnovějších nabídek
Truhlářská výroba
Ložiska a hnací řemeny
Spojovací materiál, ocel nerez
Lisování tekutého kovu
Nízkotlaké lití

Ericsson Application Awards hledá mobilní aplikaci roku 2014

17/10/2013

ericsson_103

 

  • Všichni mají jedinečnou příležitost přihlásit svou aplikaci do soutěže Ericsson Application Awards 2014.
  • Letošním tématem jsou Aplikace pracovního života. Soutěž proběhne na celosvětové i na regionální úrovni.
  • První cena je 25 000 euro, druhá cena je 10 000 euro a třetí až desátá cena zahrnuje diplomy a čestná uznání.

 

Počínaje dnešním dnem vyhlásil Ericsson, letos již po páté, Ericsson Application Awards. Studenti a zaměstnanci malých a středně velkých firem se mohou po celém světě přihlásit do soutěže na aplikace pro Android a iOS.

Tato soutěž umožňuje všem jedincům a jejich týmům získat podporu v oblasti aplikací a rozšířit si kontakty v odvětví telekomunikací. Soutěžit mohou ve dvou kategorií – jedna je určena pro studenty; druhá pro malé a střední firmy s méně než 100 zaměstnanci.

Tématem soutěže 2014 jsou Aplikace pracovního života, které podporují hlavní vizi Ericssonu, a sice myšlenku celosvětové zasíťované společnosti, ve které jsou všichni navzájem propojeni a to odkudkoliv.

Chcete se pokusit odpovědět na otázky, jak může aplikace pomoci nám všem v našem každodenním pracovním životě a to nyní i v budoucnu? Jak můžeme přispět k tomu, aby příští generace pracovního života využívala prostředí, ve kterém mohou lidé lépe inovovat, spolupracovat a vybalancovat svůj soukromý i pracovní život?

Vítězem studentské kategorie v roce 2013 byl portugalský tým GreenSpark, který nabídl řešení založené na energetické účinnosti se skutečně globálním dosahem. Britská společnost TboxApps byla vítězem v kategorii malých a středně velkých firem.

V roce 2013 se zúčastnilo soutěže 192 týmů (ve srovnání s 143 týmy v roce 2012) z 52 zemí.

 

Ericsson je předním mezinárodním dodavatelem telekomunikačních technologií a služeb. Prostřednictvím řešení fungujících v reálném čase vytváříme propojenou společnost, která nám všem umožňuje studovat, pracovat a svobodněji žít v trvale udržitelných společnostech po celém světě. Naši nabídku tvoří služby, software a infrastruktura informačních a komunikačních technologií určených telekomunikačním operátorům a jiným odvětvím. V současnosti se v sítích od Ericssonu uskutečňuje více než 40 % celosvětové mobilní komunikace a naše společnost zajišťuje servis sítí zákazníků s více než 2 miliardami uživatelů.

Působíme ve 180 zemích a zaměstnáváme více než 100 000 pracovníků. Ericsson byl založen v roce 1876 a sídlí ve Stockholmu ve Švédsku. V roce 2011 činily tržby naší společnosti 226,9 miliardy švédských korun (35 miliard amerických dolarů). Ericsson je zapsán na stockholmské burze NASDAQ OMX a newyorské burze NASDAQ.

 

PRO VÍCE INFORMACÍ PROSÍM KONTAKTUJTE:

Ericsson Corporate Public & Media Relations
Phone: +46 10 719 69 92
E-mail: media.relations@ericsson.com

Ericsson Investor Relations
Telefon: +46 10 719 00 00
E-post: investor.relations@ericsson.com

 

PRAM Consulting s.r.o.

Anna Hroudová

Tel.: +420 222 351 497
Mobil: + 420 603 517 272

e-mail: anna.hroudova@pram.cz

www.pram.cz

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU