800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme materiál 19 452
Servis - řetězové kladkostroje
Výroba dílů dle přílohy
Měřící hřídel
Aplikace na propojení iPhone s PC s OS Windows
5 nejnovějších nabídek
BRUSKA DVOUKOTOUČOVÁ BSL 500
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Nosič kontejnerů DAF LF
Truhlářská výroba

Ericsson poskytne manažované služby pro Reliance Communications v Indii

15/03/2013

  • ericsson_103Služby se vztahují na 100 000 kilometrů optické a mobilní infrastruktury v 11 telekomunikačních obvodech po celé severní a západní Indii, včetně Dillí a Bombaje.
  • Na základě této smlouvy Ericsson začlení do svých týmů 5000 zaměstnanců a poskytne jim tak globální kariérní příležitosti.
  • Integrovaná správa přinese zákaznickou zkušenost vysoké úrovně díky využití globálního know-how, zefektivnění provozu a optimalizaci nákladů.

 

 

Firma Reliance Communications Limited, indický poskytovatel plně integrovaných telekomunikačních služeb, uzavřela s Ericssonem (burza NASDAQ: ERIC) osmiletou smlouvu o manažovaných službách poskytovaných v plném rozsahu, jejíž hodnota dosahuje 1 miliardy dolarů. Předmětem smlouvy je provoz a správa pevných i bezdrátových sítí v severních a západních státech Indie.

Ericsson bude v rámci smlouvy řídit běžný provoz pevných i bezdrátových sítí a převezme odpovědnost za údržbu v terénu, provoz sítí a provozní plánování mobilních sítí druhé a třetí generace a sítí CDMA firmy Reliance Communications. Nově uzavřená smlouva má za cíl uspokojit rychle se rozvíjející poptávku zákazníků po komunikačních aplikacích a službách na jednom z nejdynamičtějších telekomunikačních trhů na světě.

Firma Reliance Communications bude profitovat z osvědčených procesů, metod a nástrojů Ericssonu, které dosahují světové úrovně. Spolupráce s Ericssonem umožní této firmě uvolnit své zdroje a zaměřit je na uživatelskou zkušenost a zlepšení inovačního potenciálu, pružnosti a rychlosti poskytování služeb na uvedených územích. Infrastruktura firmy Reliance Communications pokrývá v Indii 24 000 měst a 600 000 vesnic, ve kterých nabízí konvergované služby hlasových, datových a video přenosů. 

Jedná se o první konvergovanou smlouvu týkající se pevných i bezdrátových manažovaných služeb v Indii. Ericsson zefektivní provoz firmy Reliance Communications využitím všech prvků optických, bezdrátových a pevných přístupových sítí a vysílacích věží v segmentu bezdrátové komunikace. Ericsson rovněž zmodernizuje nástroje, procesy a osvědčené postupy využívané v uvedené firmě, a zefektivní tak její provoz prostřednictvím řízení nákladů a konsolidace.

Plnění nově uzavřené smlouvy bude kontrolováno mechanismy definovanými smlouvou SLA (Service Level Agreement). Ericsson ponese odpovědnost za zlepšení výkonu sítě a v konečném důsledku i kvality služeb s cílem zvýšit spokojenost a loajalitu zákazníků. Ericsson bude úzce spolupracovat s firmou Reliance Communications na vyhledávání příležitostí k zavádění nových služeb a rozšiřování stávajících služeb, čímž pomůže této firmě plně využít potenciál její sítě.

Více informací o společnosti Reliance Communication naleznete na http://www.rcom.co.in

 

Poznámky pro redaktory:

Broadcast room: www.ericsson.com/broadcast_room

Ericsson je předním mezinárodním dodavatelem telekomunikačních technologií a služeb. Prostřednictvím řešení fungujících v reálném čase vytváříme propojenou společnost, která nám všem umožňuje studovat, pracovat a svobodněji žít v trvale udržitelných společnostech po celém světě.

Naši nabídku tvoří služby, software a infrastruktura informačních a komunikačních technologií určených telekomunikačním operátorům a jiným odvětvím. V současnosti se v sítích od Ericssonu uskutečňuje více než 40 % celosvětové mobilní komunikace a naše společnost zajišťuje servis sítí zákazníků s více než 2 miliardami uživatelů.

Působíme ve 180 zemích a zaměstnáváme více než 100 000 pracovníků. Ericsson byl založen v roce 1876 a sídlí ve Stockholmu ve Švédsku. V roce 2011 činily tržby naší společnosti 226,9 miliard švédských korun (35 miliard amerických dolarů). Ericsson je zapsán na stockholmské burze NASDAQ OMX a newyorské burze NASDAQ.

www.ericsson.com 
www.twitter.com/ericssonpress
www.facebook.com/technologyforgood
www.youtube.com/ericssonpress

 

PRO VÍCE INFORMACÍ PROSÍM KONTAKTUJTE:

Ericsson Corporate Public & Media Relations
Phone: +46 10 719 69 92
E-mail: media.relations@ericsson.com

 

Ericsson Investor Relations
Telefon: +46 10 719 00 00
E-post: investor.relations@ericsson.com

 

PRAM Consulting s.r.o.

Maria Pošteková
Tel.: +420 222 351 497
Mobil: + 420 603 517 272

e-mail: maria.postekova@pram.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU