800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Samolepící štítky potištěné a odvíječe
Fasáda
Stavební úpravy a přístavba ZŠ
Zateplení obecního úřadu a kulturního domu
Skříň
5 nejnovějších nabídek
Upevňování
LOCTITE SF 7900 CERAMIC SHIELD
LOCTITE PC 7350 pro opravy dopravníkových pásů
GTB
Stavební rozvaděč

Ericsson udává nové hudební trendy ve společném projektu s Aviciim

09/01/2013

  • ericsson_103Brífink, který informuje o projektu a představí zvláštního hosta Ashe, se uskuteční ve stánku Ericssonu č. 13638 v centrálním pavilonu mezinárodního veletrhu CES v Las Vegas o půlnoci z 8. 1. na 9. 1. v 00:00 SEČ (8. 1. v 15:00 tichomořského času – PST)
  • Ericsson se super DJ a producentem Aviciim vytvoří první hit na světě, jehož realizací pověří širokou veřejnost – projekt bude zahájen 9. 1. výzvou fanouškům, aby aktivně přispívali svými nahrávkami
  • Případová studie ukazuje, že hudební odvětví stojí v čele nových obchodních modelů a prostředí založeného na spolupráci v propojené společnosti

 

Ericsson (burza NASDAQ: ERIC) zahajuje spolupráci se světově proslulým DJ a producentem Aviciim, aby ukázal, že propojená společnost umožňuje inovace a obchodní transformaci.

Výrazem „propojená společnost“ Ericsson popisuje svět, ve kterém konektivita mezi lidmi, místy a věcmi probíhající v reálném čase umožňuje nové způsoby podnikání a přístupu k zábavě. Zábavní průmysl si dokázal úspěšně osvojit nové podnikatelské modely, počínaje digitální distribucí obsahu. Tento projekt je typickým příkladem dalšího kroku vpřed v oblasti tvorby a produkce. Ericsson projekt použije jako argument při komunikaci s jinými odvětvími.

Avicii je mladým progresivním umělcem, který již vyzkoušel nové způsoby práce a tvorby hudby. Počet jeho fanoušků se pouze na sociálních médiích rozrostl z nuly na desítky milionů díky jeho dvěma hitům, které nedávno vydal pod záštitou společnosti Universal Music Sweden. Časopis Forbes jej nedávno označil za 2. nejvlivnější osobnost na poli hudby, která je mladší než 30 let.

Projekt „Avicii x You“ začne 9. 1. výzvou Aviciiho fanouškům a producentům z celého světa, aby prostřednictvím internetu přispívali zvukovými soubory. Avicii bude výkonným producentem, který bude dohlížet na obsah, například basovou linku, efekty, melodii, rytmy a vokály, od účastníků projektu. Poté vytvoří první hudební hit zrealizovaný širokou veřejností, který bude uveřejněn dne 26. 2. 2013.

Avicii prohlašuje: „Jsem nadšen, že mohu požádat své fanoušky, aby se stali součástí mého tvůrčího procesu. Posouváme produkci a distribuci hudby – a pravděpodobně i její provedení – o úroveň výš.“

Aviciiho manažer a obchodní společník Ash uvádí: „Projektem „Avicii x You“ se opět pokoušíme změnit paradigma a umožnit mu získat další prvenství využitím dnešních možností, které nabízejí sociální technologie. Jako obvykle doufáme, že rozšíříme povědomí nejenom o Aviciim jako úžasném producentovi, ale i o scéně elektronické taneční hudby a skutečnosti, že produkce písní není výlučnou doménou pouze školených hudebníků. Jedná se o zábavný a inspirativní projekt, na kterém se budou podílet hudební komunity po celém světě.“

Per Sundin, generální ředitel firmy Universal Music Sweden, uvádí: „Hudební odvětví prodělalo v důsledku rozvoje informačních a komunikačních technologií ohromné změny. Klíč k úspěchu dnes spočívá ve využití nových možností a nových způsobů produkce, marketingu a distribuce hudby. Tento projekt je velmi zajímavý, jelikož sbližuje fanoušky a umělce. Spojením talentů Aviciiho, fanoušků, Ericssonu a firmy Universal Music Sweden projekt změní hudební odvětví.“

Arun Bhikshevaran, marketingový ředitel Ericssonu, dodává: „Naše zkušenosti, které umožňují a podporují mobilní komunikaci, vysokorychlostní sítě a cloudové služby, splňují základní potřeby tohoto projektu. Domníváme se, že do roku 2018 mobilní datový provoz vzroste přibližně 12násobně oproti současné úrovni, přičemž hlavní hnací silou bude využívání zábavného obsahu.“

Podle zprávy Ericssonu 10 nejžhavějších spotřebitelských trendů pro rok 2013 navíc platí, že společenská zábava, spolupráce a kreativita v městském životě a cloudové služby budou hlavními součástmi rozvíjející se propojené společnosti.

„Tento projekt dává prostor vzrušující spolupráci s Aviciim, Ashem ze společnosti At Night Management a společností Universal Music Sweden na tvůrčím procesu a současně všem možnostem, které našim zákazníkům ukazují způsob, jak přijmout transformaci. Těšíme se na spolupráci s našimi zákazníky a ostatními klíčovými aktéry směřující k uskutečnění naší vize propojené společnosti,“ uzavírá Arun Bhikshersvaran.

 

POZNÁMKY PRO REDAKTORY

Oficiální web Aviciiho: www.aviciixyou.com

Ericsson: 10 nejžhavějších spotřebitelských trendů pro rok 2013 (anglicky)

Ericsson Mobility Report

Fotografie a videa ve vysokém rozlišení ke stažení naleznete zde: www.ericsson.com/press

Ericsson je předním mezinárodním dodavatelem telekomunikačních technologií a služeb. Prostřednictvím řešení fungujících v reálném čase vytváříme propojenou společnost, která nám všem umožňuje studovat, pracovat a svobodněji žít v trvale udržitelných společnostech po celém světě.

Naši nabídku tvoří služby, software a infrastruktura informačních a komunikačních technologií určených telekomunikačním operátorům a jiným odvětvím. V současnosti se v sítích od Ericssonu uskutečňuje více než 40 % celosvětové mobilní komunikace a naše společnost zajišťuje servis sítí zákazníků s více než 2 miliardami uživatelů.

Působíme ve 180 zemích a zaměstnáváme více než 100 000 pracovníků. Ericsson byl založen v roce 1876 a sídlí ve Stockholmu ve Švédsku. V roce 2011 činily tržby naší společnosti 226,9 miliard švédských korun (35 miliard amerických dolarů). Ericsson je zapsán na stockholmské burze NASDAQ OMX a newyorské burze NASDAQ.

www.ericsson.com 
www.twitter.com/ericssonpress
www.facebook.com/technologyforgood
www.youtube.com/ericssonpress

 

PRO VÍCE INFORMACÍ, PROSÍM KONTAKTUJTE:

Ericsson Corporate Public & Media Relations
Phone: +46 10 719 69 92
E-mail: media.relations@ericsson.com

Ericsson Investor Relations
Telefon: +46 10 719 00 00
E-post: investor.relations@ericsson.com

PRAM Consulting s.r.o.

Maria Pošteková
Tel.: +420 222 351 497
Mobil: + 420 603 517 272

e-mail: maria.postekova@pram.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU