800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Sklíčidla na soustruh
Izolační pouzdro
Výroba krytů
Vyřízení dotací na výtahy
Sanační omítky a nátěry fasády
5 nejnovějších nabídek
Pásová pila MEBAeco 335
Svařovcí zdroje NEOMIG - kompaktní
PLAZMOVÁ TECHNOLOGIE - Kjellberg
Ocelová lana
Evidence – Kontrola – Revize

Exportní balení

14/11/2014

 

 

obal-expert-logo_300

 

Pro bezpečné exportní balení vašich výrobků používáme různý obalový materiál - obalové fólie, vysoušedla, papírové ochranné hrany apod.

Pro každý výrobek zpracováváme detailní specifikaci jednotlivých dřevěných prvků obalu a dle dodané výkresové dokumentace anebo přímého zaměření naším technikem ve vaší firmě je vyroben přepravní obal. Následně je váš výrobek zabalen, zafixován a připraven k expedici po celém světě.

Cílem exportního balení je vhodným způsobem zafixovat výrobek hlavně proti mechanickému poškození. U výrobku citlivého na vliv klimatu provedeme speciální bariérové balení pomocí hliníkové folie. Fólie nepropouští prach ani vlhkost a zabraňuje působení mořské soli na přepravovaný výrobek.

Součástí nabídky služby exportní balení je také výroba dřevěných palet a beden, které odpovídají normám HPE. Dřevěné bedny a palety jsou konstruovány tak, aby vydržely zátěž přepravního řetězce, který je v některých případech poměrně zdlouhavý a náročný na manipulaci. Veškeré řezivo pro exportní balení je tepelně ošetřeno dle předpisů FAO ISPM 15 a zřetelně označeno značkou, případně doplněno certifikátem pro danou destinaci.

Dřevěné bedny a palety můžete nyní zakoupit přímo v našem elektronickém obchodě...

Jsme pojištěni proti případným škodám do výše 20 mil. Kč. V případě vašeho zájmu o naše exportní balení nás laskavě kontaktujte, rádi pro vás připravíme cenovou nabídku.

Balení výrobků u zákazníka

  • Naše specializované výjezdní týmy s dlouholetou praxí jsou připraveny k vám přijet, vaše výrobky odborně zabalit a na základě vašeho přání aplikovat na přepravní obaly indikátory nárazu a překlopení včetně označení beden příslušnou adresou. Naše týmy jsou také připraveny vám vaše výrobky naložit do kontejnerů a odborně zafixovat pro zámořskou přepravu.

Balení výrobků v našich prostorách

  • Vaše výrobky pro export zabalíme rovněž v naší hale, kde je můžeme zároveň i uskladnit před finálním transportem. K dispozici je vlastní pětitunový vysokozdvižný vozík.

 

img-20141029-174155_500_500
 
 
 
 

OBAL Expert a.s.

Vídeňská 1E
Praha 4
148 00
Česká republika

Tel.: +420 212 247 393
Fax: +420 212 247 398
E-mail:
Internet:

Eshop

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU