800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

FASCINUJÍCÍ NOVÉ 3D POVRCHY PRO VÝROBU NÁBYTKU A ARANŽOVÁNÍ OBCHODŮ

15/04/2013

V roce olympijských her se rozhořela pochodeň mezinárodní spolupráce i mezi závody RENOLIT v Itálii a Německu. Výsledek společného proběhnutí cílem: RENOLIT WOODSTOCKDESIGN. Nový atraktivní materiál pro povrchy s výraznou 3D strukturou, který je možné laminovat na různé materiály na bázi dřeva. Tím se otevírá řada nových možností zejména v oblasti výroby nábytku a aranžování obchodů.

Poprvé byl tento výrobek představen na ZOW v Bad Salzuflenu v loňském roce. Už zde vzbudil pozornost a zájem.

RENOLIT WOODSTOCKDESIGN se skládá ze základu WPC, potaženého fólií z programu RENOLIT ALKORCELL a opatřeného ražbou. Zkratka WPC znamená „Wood Plastic Composite“, kombinaci polyolefinové pryskyřice a dřevěné moučky nebo celulózových vláken. Materiál WPC je termoplastický, proto je možné na něj snadno aplikovat atraktivní ražby k dosažení výjimečné struktury povrchu.

Dekorační vrstva z fólie RENOLIT ALKORCELL umožňuje realizovat celou řadu barev a potisků. Doplňuje tak velice hlubokou 3D strukturu a dotváří celkový vzhled nového laminátu.

Tato novinka byla vyvíjena ve spolupráci mezi podnikatelskými jednotkami RENOLIT DESIGN (Mnichov/Worms) a RENOLIT COMPOSITES (Buriasco, Itálie). Závod v Buriasco přitom poskytl své dlouholeté zkušenosti s materiálem WPC, které pak vedly ve spojení s know-how v oblasti povrchů pro nábytek obchodní jednotky RENOLIT DESIGN k vytvoření mimořádného produktu.

Oblast použití tohoto výrobku je velice různorodá. Výborně se hodí například pro čelní stěny nábytku nebo pro prodejní pulty v obchodech, případně pro atraktivní úpravu zadních stěn prosklených vitrín. Nové možnosti pak přináší i do oblasti výroby exkluzivních nástěnných a stropních panelů.

 

 

 ocean1_300   ocean2_324

 

Hluboká 3D ražba pro nápadný celkový vzhled

 

RENOLIT WOODSTOCKDESIGN je na zadní straně opatřen fleesem a je možné jej lepit pomocí disperzních nebo tavných lepidel. Tloušťka materiálu je 2 mm, šířka 1300 mm. Materiál je dodáván v rolích s návinem 150 bm.

Více informací získáte na www.renolit.com

 

 

V případě otázek kontaktujte:

 

Katarína Dudáková
Key Communications, s. r. o.
Tel./Fax: +421 02 54 64 24 69 
Mobil: +421 910 967 741
katarina.dudakova@keycommunications.sk
 
 
 

Společnost RENOLIT

Skupina RENOLIT patří ke špičce světových výrobců vysoce jakostních plastových fólií a odvozených výrobků pro technické aplikace. Tento nezávislý rodinný podnik už více než 60 let určuje laťku kvality a inovace. V současné době ve více než 30 výrobních závodech a distribučních společnostech zaměstnává okolo 4 000 pracovníků. Název RENOLIT znamená na celém světě technickou kompetenci, moderní design výrobků a partnerský servis. Pomocí plastových fólií RENOLIT lze zušlechťovat povrchy nábytku, stavebních prvků a HiFi produktů, utěsňovat střešní a podzemní konstrukce nebo je používat jako výstelku bazénů.

Do produktového portfolia skupiny RENOLIT patří také zhodnotitelné desky kombinované s přírodními vlákny, určené pro stavební a automobilový průmysl. Kromě toho z fólií RENOLIT vznikají výrobky pro organizaci práce v kancelářích, vnitřní vybavení automobilů, samolepicí produkty pro grafický a etiketovací průmysl a další technické výrobky. Více informací získáte na www.renolit.com.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU