800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Pravidelné odběry drtě
Pila
Výstavba chodníku a cyklostezky
Dveře
Oprava střešní krytiny bytového domu
5 nejnovějších nabídek
SADA - komplet těsnění na 1 italský vršek 1/2" - U2/268H
Kolečka Steinco
Přepravní EUROBOX 1200x800x900 5VVL
Papír antikorozní - Role, SVIK š.750, 106g/m2
Paleta lisovaná INKA F10 - 1200x1000x140 - nosnost 900kg

Flexibilní podavač etiket

15/10/2015

 

brady_262

 

Flexibilní podavač etiket pro linky povrchové montáže přináší každému podniku cenově dostupné řešení dohledatelnosti


Světový specialista na identifikaci, společnost Brady, a německá společnost AMS Software & Elektronik uzavřely partnerství, aby mohly výrobcům elektroniky v Evropě, na Blízkém Východě a v Africe nabízet technicky vyspělé, automatizované a cenově dostupné podavače etiket pro dohledatelnost. „Spojením flexibilních podavačů etiket řady AMS ALF14 s moderními etiketami pro dohledatelnost společnosti Brady se uživatelům nabízí vysoce efektivní automatizované etiketovací řešení pro linky povrchové montáže ve výrobě desek plošných spojů“, říká David Walmsley, manažer obchodního vývoje pro oblast Evropy, Blízkého Východu a Afriky společnosti Brady.

Dohledatelnost
„Potřeba dohledatelnosti nikdy nebyla větší“, pokračuje Walmsley. „Již dávno jsou pryč doby, kdy ji podporovaly a prováděly jen největší společnosti. V současné době jsou požadavky na dohledatelnost vznášeny průmyslovými odvětvími a prosazovány v celém dodavatelském řetězci, tj. i od relativně malých společností se vyžaduje, aby tyto požadavky dodržovaly. Věříme, že cenově dostupné, kvalitní podavače etiket budou součástí řešení, které celému dodavatelskému řetězci přináší nákladově efektivní dohledatelnost.“


Různé velikosti
Řada podavačů etiket AMS ALF14 má vysoce konkurenční nákladovou strukturu a trvanlivou konstrukci, kterou lze snadno přizpůsobit běžným velikostem etiket a šířkám pásek v rozsahu od 5 × 5 mm do 53 × 53 mm. „Podavače etiket ALF14-25, ALF14-40 a ALF14-55 snižují náklady a zvyšují kvalitu, protože se podklady etiket nemusí ořezávat na přesně danou velikost a podavače nejsou omezeny jednou velikostí etikety.“ říká Ivan Bajic, generální ředitel společnosti AMS Software & Elektronik GmbH. „Řada podavačů etiket ALF14, která podporuje potřeby různých průmyslových odvětví, zpracovává materiál etiket do různých maximálních velikostí a pro elektronickou výrobu a jednoúčelové stroje jsou tyto podavače nejlepší volbou.“ Kromě toho jsou všechny modely ALF14 modulovými podavači etiket, takže když vyměníte umísťovací a připevňovací stroje, nemusíte měnit celý podavač. Vyměnit se musí jen adaptér podávacího stroje, a to maximálně za 20 % ceny nového podavače.


Snadné použití
Všechny tři podavače etiket řady ALF14 jsou vybaveny adaptéry pro běžné umísťovací a připevňovací systémy linek povrchové montáže, takže jsou vysoce flexibilním nástrojem s velmi krátkým časem nastavení. Chcete-li podavač nasadit na jiný stroj, stačí, když do něj připojíte odpovídající adaptér a váš systém dohledatelnosti je zase funkční.

Plně automatizovaný systém vedení etiket podavače etiket zajišťuje pro umísťovací a připevňovací systémy opakovatelé umístění etikety. Jejich jednoduché a rychlé snímání a
dávkování splňuje požadavky moderních připevňovacích zařízení, zatímco jejich kompaktní konstrukce minimalizuje potřebný prostor ve stojanu podavače.


„Náročným požadavkem průmyslu, na který se společnost AMS při projektování zaměřila, je snadná výměna spotřebních materiálů i při různých velikostech etiket. Každý podavač etiket ALF14 dokáže dávkovat určitý sortiment etiket, což umožňuje v denním provozu snadnou a rychlou manipulaci“, říká pan Bajic.


Speciální etikety na dohledatelnost pro desky tištěných spojů
Řadu etiket UltraTemp™ společnosti Brady lze dodávat v prázdné nebo předtištěné formě podle vašich specifikací a připravenou pro dávkování pomocí podavačů etiket ALF14. Etikety UltraTemp zůstanou nepoškozené a čitelné v průběhu celého procesu výroby desky tištěného spoje a jsou odolné vůči různým chemickým látkám, teplotám a vysokému tlaku, přičemž si zachovávají integritu materiálu a tisku, aby v celém dodavatelském řetězci umožnily úplnou dohledatelnost. Tyto etikety jsou navíc speciálně navrženy tak, aby splňovaly potřeby moderní automatizace. „Společnost Brady věnovala vývoji materiálů, které se snadno dávkují, mnoho let“, říká David Walmsley. „Ačkoli se jedná jen o etiketu, pokud se nepodává správně, výrobní linka se zastaví a vaše dohledatelnost může být ztracena. Společnost Brady vyřešila běžné problémy při automatickém nalepování etiket a vyvinula materiály, které tyto problémy překonávají.“


Větší flexibilita
Etikety UltraTemp společnosti Brady lze pomocí tiskárny Brady připojené k podavačům etiket AMS ALF14 tisknout i přímo na pracovišti. Potřebujete-li mnoho různých druhů tisku, přidáním tiskárny etiket Brady k automatizovanému řešení dohledatelnosti budete moci tisknout jakýkoli čárový kód, kód QR nebo výrobní číslo vysoce odolným inkoustem na prázdné etikety pro dohledatelnost s maximální flexibilitou, která splňuje požadavky moderní linky povrchové montáže.


O další informace nebo bezplatnou ukázku ALF14 požádejte e-mailem na adrese
emea_request@bradycorp.com.

 

podav_378

 

O společnosti Brady Corporation

Společnost Brady Corporation je mezinárodním výrobcem a prodejcem kompletních řešení sloužících ke značení a ochraně osob, produktů i provozoven. Výrobky Brady pomáhají zákazníkům zvýšit úroveň bezpečnosti, zabezpečení, produktivity a výkonnosti. Patří k nim vysoce výkonné etikety, bezpečnostní značky, bezpečnostní zařízení, tiskové systémy a software. Společnost byla založena v roce 1914 a má různorodou základnu zákazníků, především v sektorech elektroniky, telekomunikací, výroby, elektrotechniky, výstavby, vzdělávání, zdravotnictví, v leteckém průmyslu a v řadě dalších odvětví. Ředitelství společnosti Brady se nachází v Milwaukee ve Wisconsinu a k 1. srpnu 2014 zaměstnávala ve svých podnicích po celém světě přibližně 6 400 osob. Obrat společnosti Brady za účetní rok 2014 činil přibližně 1,23 miliardy USD. Akcie společnosti Brady se obchodují na Newyorské burze cenných papírů pod značkou BRC. Další informace jsou k dispozici na internetové adrese
www.bradycorp.com.
-
Tom Van de Putte
emea_request_marcom@bradycorp.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU