800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba obalu dle přílohy
Krycí deska
Výroba zábradlí
Obrábění dle přílohy
Obaly,boxy,palety
5 nejnovějších nabídek
Předúprava žárového zinku - Sweeping
Profily z kompozitu WPC
Zatravňovací plastový systém
Výměna dopravního značení
Soustruhy - polo/automatické A 40 C

Frézovací břitové destičky Turbo 10 PCD pro dokončovací obrábění

07/05/2015

seco_300

 

Společnost Seco nedávno představila dvě nové třídy frézovacích břitových destiček s povlakem z polykrystalického diamantu pro použití ve známých
frézách Turbo 10. PCD05 a PCD20 jsou osvědčené třídy s PCD povlakem, které zaručují vynikající kvalitu povrchu při dokončovacích obráběcích aplikacích, a to zejména
u hliníku, ale také slitin titanu. Tyto obráběné materiály se obvykle používají v aplikacích leteckého a automobilového průmyslu. Uvedené nové třídy jsou také
vysoce efektivní při obrábění polymerů a kompozitů vyztužených vlákny.

dest_355

 

Třídy frézovacích břitových destiček PCD05 a PCD20 lze používat samostatně nebo spolu s karbidovými břitovými destičkami v tělesech fréz Turbo 10. Při použití spolu s karbidovými destičkami slouží PCD destičky jako hladicí wiper, přičemž disponují zdokonaleným upnutím. A naopak použití PCD05 a PCD20 v jednom tělese frézy Turbo 10 optimalizuje jejich potenciál a zaručuje maximální řezné parametry.

 

Těla břitové destičky PCD05 a PCD20 jsou ze slinutého karbidu a dodávají se ve velikosti X010 s rohovým rádiusem 0,4 mm a délkou plošky wiper 1,08 mm.

Tělesa řezných nástrojů Turbo 10, v nichž jsou břitové destičky PCD05 a PCD20 uloženy, mají přesně vyfrézovaná lůžka, čímž je zajištěno optimální usazení břitové destičky v tělese nástroje. Výsledkem je menší házení, vyšší stabilita a delší životnost nástroje. Integrované chladicí kanálky podporují vysokou produktivitu a zajišťují výborný odvod třísek. Vysoce flexibilní frézy Turbo 10 jsou vhodné k frézování drážek, frézování do rohu, postupnému zafrézování, čelnímu frézování, frézování dutin, ponornému frézování a frézovacímu soustružení.


Další informace o třídách frézovacích břitových destiček PCD05 a PCD20 pro použití s frézami Turbo 10 vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/turbo10/pcd.


Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

 

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Violeta HEBLER
Telefon: +420-530-500-823
E-mail: violeta.hebler@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU