800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Frézovací systém Minimaster® Plus s vyměnitelnými řeznými hlavičkami

04/11/2014

 

 

seco_300

 

Frézovací systém Minimaster Plus s vyměnitelnými hlavičkami společnosti Seco byl nedávno rozšířen o nové hlavičky pro vysoké posuvy s vnitřním
chlazením. Díky tomu se ještě zvýšila kompletní všestrannost tohoto ekonomického systému, který již nyní zahrnuje širokou nabídku vyměnitelných hlaviček a stopek pro
pokrytí celé řady náročných aplikací.

frez_320

HQ_IMG_Minimaster_Plus.


Frézy Minimaster Plus jsou určeny k všeobecnému obrábění v leteckém, energetickém, automobilovém a zdravotnickém průmyslu a odvětvích zabývajících se výrobou forem, snadno obrábí oceli, nerezové oceli, litiny, hliník i další obtížně obrobitelné materiály. Při použití tohoto systému navíc odpadá přeměřování délky nástroje při výměně hlavičky.Jednou z nejpozoruhodnějších vlastností systému Minimaster Plus je jeho vysoce přesné spojení mezi vyměnitelnou karbidovou hlavičkou a ocelovou stopkou. Na řezné hlavičce je vnitřní závit a vnější kužel, zatímco stopka je vybavena vnitřním kuželem se závitovým středovým čepem pro ještě vyšší spolehlivost a stabilitu a házení přibližně 10 mikronů.


Axiální doraz na stopce navíc zajišťuje opakovatelnost a produktivitu, protože umožňuje obsluze stroje vyměňovat opotřebené hlavičky bez nutnosti vyjímání nástroje z vřetene stroje. Axiální tolerance se při opakované výměně hlavičky pohybuje v 25 mikronech. Kromě toho mohou uživatelé díky těmto vyměnitelným hlavičkám snížit náklady, neboť zcela eliminují potřebu přebrušování.


Stopka systému je dostupná ve 24 verzích s délkami v rozsahu 55–249 mm. K dispozici jsou dvě třídy řezných hlaviček pro obrábění všech typů materiálů a geometrie E a M pro hladký povrch po frézování. Řezné hlavičky jsou v průměrech 10, 12 a 16 mm a rozsahu rohových rádiusů 0,4–3,1 mm, aby splňovaly nejrůznější požadavky konstrukce. Všechny tříbřité rohové a kulové hlavičky jsou navíc vybaveny vnitřními průchozími kanálky pro přívod chladicí kapaliny.


Další informace o systému Minimaster Plus vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/minimasterplus
Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět.
Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU