800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Konektory
Lokální oprava střechy
Dýchací přístroje
Použité tvářecí stroje znáček TRUMPF, AMADA
Barevné kovy
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Vštřikovací HDPE drť
Drť HDPE PE 500
Převodník pro termoelektrické snímače typu K, J, S, B, L
Převodník pro odporové vysílače s proudovým výstupem 4 - 20 mA

GELPO a A-GLASS na veletrhu Coneco Racioenergia

22/04/2016

 

Ve dnech 6.-9. dubna se společnosti GELPO a A-GLASS společně představily a prezentovaly na mezinárodním veletrhu CONECO RACIOENERGIA ve slovenské Bratislavě.

Vzhledem k podobnosti cílové skupiny uživatelů jsme se rozhodli pro společnou expozici. Společnost A-GLASS Recycling s.r.o. prezentovala pěnové sklo, které jako moderní produkt pro zakládání staveb, s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi byla velmi vyhledávanou expozicí zvlášť u mladých lidí, moderních architektů, projektantů a překvapivě i dobře informované veřejnosti. Jak uvádějí obchodní manažeři A-GLASSu – Oldřich Suldovský a Jan Cimburek, návštěvníci projevili vysoký zájem o konkrétních řešení svých projektů staveb, které budou v následných měsících obchodní příležitostí pro společnost A-GLASS.

Vše pak následně velmi vhodně doplnila prezentace společnosti GELPO s.r.o., která prezentovala pryžové výrobky na zahradu, okolo rodinných domů nebo třeba podlahoviny do garáže. Zvláštní samostatnou kategorií pak byla prezentace GELPO litých sportovních povrchů, povrchů na dětská hřiště, bezpečných cestiček z pryže a nebo naopak polyuretanových a epoxidových podlah pro průmyslové využití, podzemní parkoviště, speciální nezávadné podlahy do nemocnic a dalších.

Naši potenciální klienti ocenili odborné poradenství našich prezentujících, množství referencí, které již společnost GELPO má za sebou a možnost využití slovenské montážní skupiny, uvádí zástupci GELPA Lubor Przywara a Jan Nedoma.

Konečné výsledky prezentace na veletrhu budou známé až za několik týdnu, ale již teď můžeme napsat, že náročná práce našich obchodních manažerů byla pro obě firmy přínosná. Velkým pozitivem je, že společná prezentace A-GLASS a GELPO velmi napomohla i k podrobnějšímu seznámení manažerů s produkty toho druhého. Při velkém počtu návštěvníku u stánku jsme pak již nemuseli rozlišovat, kdo patří ke které prezentaci, ale dokázali jsme se navzájem zaskočit a navzájem si s představováním produktů vypomoci.

Věříme, že veletrh CONECO RACIOENERGIA nebyl posledním společným projektem těchto firem.

 

 

GELPO s.r.o.

Bohuslavice u Zlína 286

Bohuslavice u Zlína

763 51

Česká republika

 

Tel.:+420 573 036 702

Mob.:+420 739 064 961, 734 758 017

Fax: +420 573 036 705

E-mail: info@gelpo.cz, obchod@gelpo.cz

Internet: www.gelpo.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU