800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Krb
Čerpadlo
Přeprava D/Forchheim - CZ/Beharovice
Rekonstrukce silnic
Sáčky mikrotenové
5 nejnovějších nabídek
Směs drti LDPE/HDPE
Vakuově tvar. HDPE drť
Balení technických výrobků do sáčků
Pěnové výplně
Výroba plastových kufříků

Geometrii břitových destiček W-MF4 pro vyšší výkony v nerezové oceli

25/04/2014

 

seco_300

Výrobci se neustále snaží zlepšovat výkon při obrábění nerezových ocelí a právě pro ně společnost Seco vyvinula a uvedla novou specializovanou geometrii břitových destiček W-MF4. Geometrie W-MF4 pro vysoké posuvy (wiper) dosahuje takových úrovní výkonu při obrábění nerezových ocelí, jejichž dosažení bylo dříve možné pouze u běžných ocelí.

Díky nové geometrii pro vysoké posuvy (wiper) mohou výrobci podstatně zvýšit kvalitu povrchu obrobků, doby cyklu nebo dokonce obojí, v závislosti na prioritách a požadavcích konkrétní aplikace. Geometrie W-MF4 je k dispozici v třídách Duratomic® TM2000 a TM4000 a v třídě CP500 s povlakem PVD.


Třídy TM2000 a TM4000 nabízejí díky technologii povlaku Duratomic výborný obráběcí výkon v nerezových ocelích. Třída CP500 představuje univerzální řešení, které zajišťuje dobré výsledky v celé řadě materiálů obrobků zásluhou jedinečného povlaku PVD.

brit_300

Příklad břitové destičky W-MF4 CNMG Duratomic

Další informace o geometrii břitových destiček W-MF4 vám poskytne váš místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách http://www.secotools.com/en/Global/Products/Turning/General-Turning/W-MF4/


Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

 

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU