800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Letni a zimní údržba silnic
Údržba veřejné zeleně
Výstavba rodinného domu - dřevostavba
Nákup automatické linky
Gitterboxy
5 nejnovějších nabídek
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů
Slévárna hliníku - Top Alulit s.r.o.
Sáček pro balení textilu 230×440+0+50
Sáček pro balení potravin 67×110+0+30

Hlasování Dřevostavba roku 2013

21/01/2014

logo_dr._236

 

Časopis DřevoStavby vyhlašuje soutěž Dřevostavba roku 2013 za těchto podmínek:

Realizace rodinných domů na bázi dřeva - dřevostaveb prezentované v časopisu Dřevo&Stavby ve vydáních 1-6/2013 prostřednictvím rubriky „Pojďte dál" (tak zvaná redakční návštěva) se zařazují do soutěže Dřevostavba roku 2013.

Soutěž Dřevostavba roku je prezentována v časopisu Dřevo&Stavby a na webu www.drevoastavby.cz, přičemž hlasování probíhá výhradně prostřednictvím webu www.drevostavbaroku.cz.

Podmínky zařazení stavby do soutěže:

Dům, který se prezentuje v časopisu Dřevo&Stavby formou redakční návštěvy zpracované podle běžných redakčních zvyklostí odpovídajících příslušné rubrice v řádném vydání časopisu Dřevo&Stavby v průběhu kalendářního roku, se automaticky zařazuje do soutěže.

Princip soutěže:

Z každého vydání časopisu Dřevo&Stavby 1-6/2013 jsou na webu www.drevoastavby.cz publikovány domy z redakčních návštěv. Mezi nimi hlasující svým hlasováním zvolí semifinalistu z každého vydání postupujícího do finálového hlasování, přičemž semifinalistu určuje nejvyšší podíl hlasů stanovený procenticky z celkového počtu hlasujících v každém kole. Každé jedno kolo hlasování o semifinalistu soutěže začíná termínem vydání časopisu Dřevo&Stavby a končí termínem vydání následujícího vydání časopisu Dřevo&Stavby, přičemž hlasování o šestého semifinalistu je ukončeno zhruba 14 dní před uzávěrkou vydání 1/2014 časopisu Dřevo&Stavby.

Finálové hlasování, v němž soutěží šest domů o titul Dřevostavba roku, se vyhlašuje tak, aby mohlo na webu www.drevoastavby.cz proběhnout 14 dní před vyhlášením konečných výsledků. Výsledky se pak vyhlašují na veletrhu Dřevostavby následujícího roku. Vítězové jsou publikováni ve vydání 2/2014.

Vyhodnocení soutěže:

Titul Dřevostavba roku získává dům – dřevostavba, která ve finálovém hlasování získá nejvyšší podíl hlasů stanovený procenticky z celkového počtu hlasujících ve finálovém kole.

Pravidla hlasování:

HLAVNÍ VÝHRA:

Studie rodinného domu od společnosti TFH dřevěné skeletové domy v hodnotě 40 000 K

 

tfh-poukaz-studie_2362

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU