800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava komunikace
Kotel
Zateplení RD
Dodání obalů
Vertikální obráběcí centrum
5 nejnovějších nabídek
Bazény a zastřešení
Truhlářská výroba
Ložiska a hnací řemeny
Spojovací materiál, ocel nerez
Lisování tekutého kovu

Hledáme nové pracovníky : švýcarský výrobce otevíra R&D centrum v Brně

24/01/2013

baumer_300Skupina Baumer je světovým hráčem v oboru technologie senzorů a nyní rozšiřuje svou působnost do České Republiky a nabízí tak atraktivní příležitost pro inženýry v daném oboru. Švýcarská společnost Baumer otevřela nové vývojové centrum v Brně, čímž chce posílit svojí mezinárodní pozici na trhu senzorů. V současné době se společnost Baumer poohlíží po několika softwarových a inženýrech.

 

Skupina Baumer je mezinárodním lídrem v oblasti vývoje a výroby senzorů, měřících zařízení a také komponentů pro automatické zpracování obrazu. Tato rodinná společnost je na trhu více jak 60 let a zaměstnává okolo 2500 lidí po celém světě, kde má 36 poboček v 18 zemích. Centrála se nachází ve městě Frauenfeld ve švýcarské oblasti Thurgau. Ve Švýcarsku Baumer v posledních letech pravidelně získava ocenění v kategórii „Najlepší zaměstnavatel roka“.

Nové vývojové centrum v Brně se v budoucnosti bude podílet na zajištění plnění vysokých nároků a standardů všech produkovaných výrobků společnosti Baumer. Pro tyto účely společnost Baumer otevřela nové pracovní pozice pro odborníky kteří budou zajišťovat a vyvíjet software nutný pro účely testování, a kteří také budou vývýjet koncepty a prototypy pro efektivní a automatizovanou sériovou výrobu. Noví zaměstnanci by kromě vzdělání v oboru a praxe měli disponovat i plynulou angličtinou a pokud možno i němčinou.

Martin Neumeister, ředitel vývojového centra v Brně společnosti Baumer, slibuje vzrušující a zajímavou práci : „Chystáme se zde vytvořit angažovaný tým spolupracovníků, který bude pokračovat v rozdělané práci a přidá další díl skládačky v úspěšném příběhu společnosti Baumer.“

Počet zaměstnanců potřebných pro první tři roky je něco mezi 20 až 30 inženýry. Tito noví inženýři budou úzce spolupracovat s vývojovým týmem ve Frauenfeldu. Počáteční fáze ve společnosti a potřebná školení se budou konat na centrále ve Švýcarsku.

Pro více informaci můžete navštívit www.baumer.com/career

121206_baumer_bild_ingenieure.jpg_ico500_500
Obrázek : Zajímavá práce : Švýcarský výrobce senzorů hledá nové softwarové inženýry pro nové vývojové centrum v Brně.
 


Baumer Group je přední mezinárodní výrobce snímačů vzdálenosti, délky, hladiny, teploty, tlaku a dalších fyzikálních veličin, inkrementálních a absolutních snímačů úhlové polohy, měřicích zařízení a komponent pro automatické zpracování obrazu. Baumer kombinuje inovační technologie a služby orientované na zákazníka do inteligentních řešení pro automatizaci strojní i procesní výroby a nabízí unikátně široký sortiment souvisejících produktů a technologií.
S více než 2 500 zaměstnanci a s 36 výrobními závody, obchodními pobočkami a zastoupeními v 18 zemích je rodinná firma Baumer vždy blízko zákazníkům. Klientům v mnoha oborech průmyslu přináší firma podstatné výhody a zřetelnou přidanou hodnotu z celosvětově důsledně dodržovaných standardů kvality a enormního inovačního potenciálu. Další informace najdou zájemci na internetu na adrese www.baumer.com.
 


Baumer electric AG
Hummelstrasse 17
CH-8501 Frauenfeld
Switzerland
NEUMEISTER Martin
Phone : +41 52 728 16 93
Fax : +41 52 728 11 44
mneumeister@baumer.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU