800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Servis stroje PeTeWe PFS-30CNC
Otočná část
Výroba dle přílohy
Nosné rameno
Výroba připínáčků
5 nejnovějších nabídek
Sáček pro balení potravin 390×390+0+0
Sáček/pytel pro průmyslové využití
Taška
SAVA
INWORK P-S-V

Hledáte řešení základů Vašeho domu?

10/01/2014

Šetřete již od základů!

Pěnové sklo GEOCELL pro funkční a nenáročné základy domu


Každý dům musí stát na pevných základech, to je zkrátka základní pravidlo. Nyní máte šanci postavit základy domu rychleji a efektivněji než klasickou starou metodou. Navíc získáte skvělé vlastnosti pro váš dům.


3088d5d31c1f742a428423e353840436_1000

 

Revoluční tepelná izolace GEOCELL

Moderní řešení realizace základů pro domy se jmenuje pěnové sklo GEOCELL. Jedná se o nový typ tepelné izolace základových desek, která je vyrobená ze stoprocentně recyklovaného skla. Díky tomu je pěnové sklo GEOCELL vysoce únosné, nenasákavé, nenamrzavé, nehořlavé, odolné vůči vnějším materiálům. Představuje tak chytré a funkční řešení tepelné izolace spodní stavby. 

Teplo a pohoda

Oproti klasickému zakládání má pěnové sklo GEOCELL množství výhod! První z nich je učinná schopnost tepelné izolace. U základových desek, které jsou izolované pěnovým sklem GEOCELL, nedochází průchodu chladu do konstrukce stavby a není tak ovlivňována vnitřní teplota objektu. Navíc pěnové sklo GEOCELL funguje jako drenáž a díky své speciální struktuře zabraňuje pronikání vlhkosti vzlínáním směrem k základové desce. S GEOCELLEM se tak výrazně sníží vaše náklady na vytápění!

Ušetříte na práci

Pěnové sklo GEOCELL má ještě jednu obrovskou výhodu. Postavit základy s ním není tak časově náročné jako stavba klasickým postupem. Není totiž potřeba budovat tak hluboký základ. Štěrk z pěnového skla GEOCELL, je proto maximálně vhodný právě na vybudování základů domu. Takže nejenže budete šetřit za výdaje na teplo, ale ušetříte už při samotné realizaci.

 

CONDA s.r.o.                loga_conda_a_geocell_3063_02

Pražská 7, Příbram II
261 01 Příbram

www.penove-sklo.net

http://firmy.industry-eu.cz/conda-sro

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU