800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Samolepící štítky potištěné a odvíječe
Fasáda
Stavební úpravy a přístavba ZŠ
Zateplení obecního úřadu a kulturního domu
Skříň
5 nejnovějších nabídek
Upevňování
LOCTITE SF 7900 CERAMIC SHIELD
LOCTITE PC 7350 pro opravy dopravníkových pásů
GTB
Stavební rozvaděč

Horká cesta pro Váš plast

15/03/2013

 

HFT
… nová společnost se představuje


Nejdůležitějším motivem při zakládání firmy je úplná nezávislost v oblasti rozhodování, svoboda vývoje, správné nastavení péče o zákazníky a kvalita výrobků. Z tohoto důvodu se Klaus Debus a Volker Ostermeyer osamostatnili v oblasti vývojových novinek - trysek pro horké kanály a filtrací taveniny pro vstřikování plastů a příslušenství.


Společnost HFT přináší do zaběhlého způsobu myšlení svěží vítr a přináší povznesenou náladu. Zákazníci společnosti HFT využívají inovační sílu umožňující vznik nových výrobků. Kompetence společnosti HFT vychází ze spojení teorie a praxe a z lásky k plastu. Zákazník se může rozhodnout pro jinou cestou, jelikož je společnost HFT otevřená novým nápadům a řešením.

Rychlá reakce a dodací lhůty projektů zajišťují zákazníkům silnější pozici na trhu a přinášejí tak vyšší obrat a rychlejší rentabilitu.


Výrobky společnosti HFT jsou dokonalé a vyzrálé díky know-how s více než 20letou zkušeností zakladatele firmy HFT a jsou vždy té nejvyšší kvality.

Centrála HFT má výhodnou polohu z hlediska dopravní obslužnosti v Heppenheimu, na dálnici A5 mezi Darmstadtem a Heidelbergem. Svět je pro HFT otevřený díky mezinárodnímu letišti ve Frankfurtu.

Požadavky na systém horkých kanálů se v současné době výrazně liší od požadavků před 30 lety. Týmu HFT se podařilo, přizpůsobit techniku horkých kanálů vysokým požadavkům budoucnosti. HFT ochotně nabízí radu osobám s rozhodovacími kompetencemi, konstruktérům, výrobě a konstruktérům firem.


Kdo by chtěl zastavit svou výrobu jen kvůli nákladnému čištění filtrů? Nebudete proto raději používat žádné filtry a budete riskovat ucpání vstřikovacích otvorů? Tým HFT se postará i o toto. Čištění filtrů je velmi rychlé díky jednoduchému otevření filtrovacího ventilu přímo ve vstřikovacím lisu.


Společnost HFT Vám navíc zcela zdarma nabízí podle vašeho výběru 4týdenní zkušební používání filtrační trysky HFT u vás v závodě.

 

hft_373

 

Více informací k článku najdete zde

 

 

GAMMAFLUX EUROPE GmbH

JAROSLAV BEER – zástupce společnosti pro ČR

Na Výsluní 544/22

Dubí 1 , 41701

Czech Republic

Tel:      +420 417-572-316

Mobil: +420 777-564-065

E-mail: Jaroslav.beer@seznam.cz

          Jaroslav.beer@gmail.com

Web:    www.gammaflux.de

 

 

 

http://firmy.industry-eu.cz/gammaflux-europe-gmbh-jaroslav-beer-zastupce-spolecnosti-pro-cr

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU