800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava komunikace
Kotel
Zateplení RD
Dodání obalů
Vertikální obráběcí centrum
5 nejnovějších nabídek
Bazény a zastřešení
Truhlářská výroba
Ložiska a hnací řemeny
Spojovací materiál, ocel nerez
Lisování tekutého kovu

Hydroizolace střech

15/09/2014

 

genova_300_04

 

K hydroizolaci střech používáme speciální nátěrový neasfaltový systém na kovové, hliníkové, pozinkované, asbestové, betonové, asfaltové, bitumenové a břidlicové střechy pro zajištění vysoce účinných, pružných, vodotěsných ochranných nátěrů s ochranou proti téměř všem vlivům prostředí.

Příklady využití:

Tímto způsobem lze opravovat jak staré střechy kryté uvedenými materiály, tak ochránit střechy nové. Pomocí tohoto systému můžeme vytvořit i vysoce kvalitní solárně reflexní nátěr s povrchovou odolností vůči vlivům počasí. Při aplikaci na vnější povrch konstrukcí nebo střech je možné dosáhnout snížení vnitřní teploty uzavřených prostorů. Stejně tak při aplikaci na parní potrubí, vodovodní potrubí, uzávěry nádrží, reakční nádrže apod. lze dosáhnout omezení úniku tepla, což je stálý problém.

 Využívané materiály a technologie:

Speciální materiály firmy THORTEX® (UK)

Co je THORTEX

Produkty britské společnosti E. Wood Ltd., která má více než 100-letou tradici ve výrobě speciálních hmot s vysokou odolností mechanickým i chemickým vlivům. Její hmoty jsou celosvětově používány pro prodlužování životnosti velmi drahých technologických zařízení v chemickém průmyslu a energetice (vnitřní i vnější ochrana nádrží, potrubí i jiných ocelových a betonových konstrukcí). Je držitelem osvědčení ISO 9002 a ISO 14001.

 

Některé další referenční akce:     foto_419

Dlouhodobá bezúdržbová obnova hydroizolačních vlastností na problémových střechách.

Bezešvé provedení s neomezenými možnostmi tvarování na vertikální prvky (atiky, komínky, průchody, hromosvody) neumožňuje vznikr izikových míst na opravené ploše.

Naprosto odolná UV záření, které způsobuje rychlou degradaci povrchu konvenčních krytin na asfaltové bázi i plastových fólií, narušení jejich povrchu a průnik vody do vnitřních vrstev, které způsobují vznik puchýřů a netěsností.

Dlouhodobě si udržuje vysokou pružnost a průtažnost (cca 150 až 200 %) takže velmi dobře odolává pohybům budovy i při teplotních výkyvech (při -30°C má stále ještě průtažnost 30%).

Speciální základní nátěry zajišťují vynikající přídržnost k celé řadě povrchů včetně kovů, starých nátěrů, zdiva i plastů včetně laminátů.

Varianta THORTEX Poly Tech EC / UV je vhodná pro trvale pochůzné plochy (terasy) a pro hydroizolaci úžlabí.

Havarijní opravy Seal Tech AW, LS lze provádět za každého počasí (za deště a pod vodou).

 

 

GENOVA-SERVIS s.r.o.

Vrchlického 738
Otrokovice
765 02
Česká republika

Tel.: +420 573 354 003
Mob.: +420 777 739 222
Fax: +420 573 354 003
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU