800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Nákup ručního nářadí
Jímka
Plechy
Peletky
Svářečka
5 nejnovějších nabídek
Manipulátory a robotizovaná pracoviště
Zařízení pro svařování plastů a kovů
Osvětlení markýzy HELLA nightlight
Markýzy CLEO 5530
Kabelové vlečky

Hygienické zabezpečení vody

09/01/2017

 

vodaservis_300

 

Společnost VODASERVIS s.r.o. se dlouhodobě zabývá návrhy a dodávkami zařízení sloužící k hygienickému zabezpečení vody. V našem sortimentu najdete dávkovací systémy dávkující do vody vhodný desinfektant nebo UV lampy, zajišťující usmrcení všech choroboplodných zárodků pomocí UV záření.

Dávkovacími systémy dávkujeme pro hygienické zabezpečení chornan sodný nebo jeho roztok. Zajistí se tím dlohodobé hygienické zabezpečení vody. Lze provádět i kontinuální měření Cl a přesnou úpravu dávek dle okamžité spotřeby. Nejčastěji dodáváme odzkoušená a spolehlivá dávkovací čerpadla japonské společnosti IWAKI. V případě zájmu dodáme dávkovací systémy od jakýchkoliv dodavatelů. Jedná se převážně o systémy ozonizace nebo dávkování plynného chlóru, atd.

UV lampy produkují UV záření, které zajišťuje usmrcení všech choboplodných zároků ve vodě. Společnost VODASERVIS s.r.o. standardně dodává nerezové UV lampy od českých výrobců, kdy je zajištěn 100% servis a dodávka náhradních UV zářivek.

Každý systém hygienického zabezpečení má svá specifika a rizika. Navrhneme pro Vás ten správný systém. OBRAŤTE SE S DŮVĚROU NA NÁS.

Technologie hygienického zabezpečení vody se uplatňuje v mnoha oblastech úpravy vody:

  • pitná voda
  • technologická voda
  • chladící voda
  • bazénová voda
  • apod.

 

HYGIENICKÉ ZABEZPEČENÍ VODY je procesem umrtvení veškerých patogenních mikroorganismů ve vodě. Je to jedna z nejstarší metod úpravy vody. Provádí se chlorováním (pomocí dávkovacích čerpadel nebo plynného chlóru), ozonizací (dávkováním ozónu) či ÚV zářením (pomocí UV lamp).

 

uv_381

 

VODASERVIS

Jamská 2362/53
Žďár nad Sázavou
591 01
Česká republika

Tel.: +420 566 620 587
Mob.: +420 724 367 929
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU