800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba dílů z čirého polykarbonátu
Spodní deska
Obrábění krytů
Mikroperforační válec na HDPE fólie
Frekvenční měnič
5 nejnovějších nabídek
Pokládka živice
Rekonstrukce a modernizace jeřábů
Jeřábové dráhy
Jednonosníkové mostové jeřáby
Stroje a linky pro zpracování technických vláken, fólií a tkanin

Induktivní snímače o průměru 4mm a M5 s

20/12/2012

 

V sérii IFRM04/05 přichází Baumer s dosud nejdelší snímací vzdáleností v kategorii snímačů se spínací frekvencí vyšší než 1 kHz - 1.6 mm. S rozšířením řady indukčních snímačů IFRM04/05 Baumer dosáhl dokonalé rovnováhy mezi funkčností a kompaktností. Nabízí dosud nejdelší snímací vzdálenost v kategorii snímačů se spínací frekvencí vyšší než 1 kHz a rozšiřuje tak své už tak široké portfolio v miniaturní třídě o další rozsah. Pracovní frekvence je u obou velikostí 3 kHz. V porovnání s předchozí řadou IFRM 04/05 je snímací vzdálenost prodloužena o šedesát procent.

Z praktického hlediska je to významný přínos z hlediska nižších požadavků na toleranci při montáži. Vzdálenost čidla od objektu lze měnit v širším rozsahu a tím rovněž roste množství možných aplikací. Minimální rozměry těchto snímačů umožňují jejich použití i ve velmi kompaktních aplikacích. Nejmenší snímač v sérii má pouze čtyři milimetry v průměru a 20 milimetrů délky.

Řada IFRM04/05 je vhodná pro použití v automatické manipulaci a/nebo montážních strojích a všude tam, kde pro snímače opravdu není místo.

 

 

snimac_344

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU