800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Inovativní nastavitelné výstružníky RMB-E a RHM-E od firmy Kennametal

05/11/2012

 

kennametal_300Kennametal představuje novou řadu inovativních, nastavitelných, vysoce výkonných výstružníků. Monolitní RMB-E™ a modulární RHM-E™výstružníky představují přesné, snadno ovladatelné, nastavitelné nástroje, které se liší od všech podobných dostupných výstružníků na trhu.

rhm_e_assembled_upright.jpg_ico500_500

 

Oba nastavitelné výstružníky RMB-E a RHM-E pracují s rotačním klíčem, který zajišťuje přesně definované lineární roztažení 2μ na každých 30 ° pootočení. To znamená, že nejsou požadována žádná kontrolní měření, a nástroje nemusí být během procesu přenastavení vyjmuty ze stroje. Jednoduchý proces seřízení rovněž vyžaduje menší nároky na zaškolení obsluhy, protože není nutná manuální kalibrace. Tato funkce umožňuje jednodušší a snadnější nastavení nástroje, ale také významně snižuje prostoje při obrábění.

Tyto přestavitelné výstružníky mají velký rozsah nastavení, odpovídající až trojnásobku toleranční třídy IT6. Tato možnost zvyšuje životnost nástroje až o 300%. K elastickému rozšíření dochází v ocelovém tělese, takže nástroj se nepoškozuje. Vlastní bezpečná konstrukce má doraz po dvou kompletních otočeních, aby se zabránilo poškození nástroje jeho přetažením. Tento nastavitelný systém rovněž umožňuje uživateli  se vrátit z jakéhokoliv nastavení v případě, že by byl nástroj příliš rozšířen, nebo pokud je zapotřebí menší průměr otvoru.

Obě platformy RMB-E a RHM-E jsou nabízeny s vnitřním rozvodem chlazením a jsou k dispozici ve dvou geometriích: s rovnými drážkami pro vystružení slepých otvorů a spirálovými drážkami pro průchozí otvory. Společnost Kennametal nabízí tyto produkty ve dvou různých sortách. Sorta KC6305 je pro víceúčelové aplikace, sorta KC6005 je navržena speciálně pro litiny. Další řezné materiály jako například cermety, PCD nebo CBN bude možné dodat na přání zákazníka. Všechny z těchto sort poskytují vynikající odolnost vůči opotřebení a výjimečné třecí vlastnosti pro delší životnost nástroje a dobrou kvalitu povrchu. RHM-E výstružníky jsou dodávány v průměrech 14-42 mm, zatímco výstružníky RMB-E v rozsahu 14-20 mm.

rhm_e_head.jpg_ico400_400

rmb_e_assembled_upright.jpg_ico400_400

Kennametal Inc. (NYSE: KMT) dodává produktivitu zákazníkům, kteří hledají špičkový výkon v náročných prostředích, poskytováním dlouhodobých inovačních zakázkových a standardních řešení. Osvědčená produktivita je možná díky pokročilé znalosti materiálů a aplikací. Náš závazek na udržitelné prostředí poskytuje našim zákazníkům přidanou hodnotu. Společnosti působící v různých odvětvích průmyslu od stavby letadel, až po těžbu uhlí, od motorů, až k ropným vrtům a od turbodmychadel, až po konstrukce, znají firmu Kennametal pro její mimořádný přínos jejich hodnotového řetězce. Ve fiskálním roce 2012, koupili zákazníci produkty a služby firmy Kennametal za zhruba 3 miliardy USD – prostřednictvím našich přibližně 13 000 nadaných zaměstnanců, kteří pracují ve více než 60 zemích – s více než 50% těchto příjmů pocházejících mimo Severní Ameriku.
Navštivte nás na www.kennametal.com
 
rmb_e_assembled_upright_gold.jpg_ico400_400

Říčany - Jažlovice
Zděbradská 56
251 01 Říčany - Jažlovice
Czeh Republic
PADĚLA Radek
Phone : 0 800 900 840
Fax : 0 800 900 225
radek.padela@kennametal.com


Kennametal Shared Services GmbH
Wehlauer Strasse 73
D-90766 Fuerth
GROMOLL Carsten
Phone : +49 911 9735 557
Fax : +49 911 9735 551
carsten.gromoll@kennametal.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU