800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Gitterboxy,Mars bedny,KLT přepravky,KTP boxy
Soustruh SUI 32/750
Konektory
Výroba tyčí a držáků
Elektrárny
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
ESD lehké palety
Plastové kanystry s kohoutkem, army kanystry
Bruska rovinná BPH 300
Těžký soustruh Heyligenstaedt

Jeden hardware pro libovolnou síť průmyslového Ethernetu

14/10/2014

 

 

hms_300

 

Nové ethernetové řešení od společnosti HMS Industrial Networks umožňuje výrobcům zařízení, aby do standardizovaného ethernetového hardwaru od HMS nahráli libovolný protokol průmyslového Ethernetu podle své volby.

sit_340

Společnost HMS Industrial Networks nyní uvedla na trh Anybus CompactCom for Common Ethernet – komunikační řešení, které zahrnuje ethernetový hardware, do nějž lze nahrát protokoly PROFINET, EtherCAT, EtherNet/IP nebo Ethernet POWERLINK. To přináší výrobcům zařízení plnou flexibilitu, protože mohou do hardwaru CompactCom ve formátech Chip, Brick nebo Module jednoduše nahrát požadovaný ethernetový protokol až před dodáním zákazníkovi.


Ve třech různých formátech
Řešení Common Ethernet se jako součást typové řady Anybus CompactCom 40 dodává ve třech různých formátech podle požadovaného stupně integrace do hostitelského zařízení: Chip, Brick nebo Module. Ethernetové protokoly se do všech nahrávají stejným standardizovaným způsobem.


„S tím, jak se trh v oblasti průmyslových komunikačních sítí přiklání k průmyslovému Ethernetu, stává se řešení CompactCom Common Ethernet klíčovým prvkem naší nabídky. Usnadňuje život výrobcům zařízení, protože nemusí mít skladem produkty s CompactCom určené pro různé sítě průmyslového Ethernetu – místo toho mohou do zařízení CompactCom Common Ethernet nahrát příslušný ethernetový protokol podle objednávky zákazníka jednoduše až před dodávkou,“ komentuje Leif Malmberg, Product Line Manager pro vestavná zařízení u firmy HMS.


„Protože moduly jsou založené na osvědčené koncepci Anybus CompactCom a využívají síťové procesory Anybus NP40, mohou zákazníci v jednom implementačním projektu bezprostředně využívat celou rodinu produktů CompactCom. To znamená, že získají přístup k libovolné průmyslové sběrnici nebo do jakékoliv sítě průmyslového Ethernetu jednoduše připojením odpovídajícího modulu Anybus.“

Podpora IT funkcí
Koncept Common Ethernet standardně podporuje IT funkce, to znamená, že jej lze použít jako řešení i pro Ethernet TCP/IP, jestliže chce uživatel vyvíjet vlastní řešení konektivity pro proprietární ethernetovou síť.


Včetně nástroje Firmware Manager
Využitím softwaru Firmware Manager, jenž je součástí dodávky, si může uživatel pro vybranou komunikační síť snadno stáhnout potřebný firmware. Pro nahrávání firmwaru lze využít také FTP nebo aplikační rozhraní.


Řada Anybus CompactCom 40 – pro náročné úlohy
Hardware řady Anybus CompactCom 40, využívající oceněný síťový procesor NP40 od HMS, je zkonstruován tak, aby splnil požadavky vysoce výkonných průmyslových ethernetových sítí, a tak umožňoval rychlou komunikaci mezi hostitelským zařízením a vybranou sítí: 1 500 bajtů provozních dat v obou směrech. Anybus CompactCom 40 se dodává ve formátech Chip, Brick nebo Module. To umožňuje uživatelům vybrat si správnou úroveň integrace bez potřeby zákaznického přizpůsobení.


Co je Anybus CompactCom?
Anybus CompactCom je řada průmyslových síťových rozhraní, která se integrují do průmyslových zařízení, aby jim zajistila konektivitu k různým komunikačním sítím. Hardware CompactCom se dodává ve formátech Chip, Brick nebo Module, podle uživatelem zvoleného stupně integrace. Implementací Anybus CompactCom získávají výrobci zařízení jednoduchým připojením odpovídajícího rozhraní přímou konektivitu pro dvacet různých průmyslových sítí. To otevírá výrobcům zařízení nové příležitosti a výrazně jim rozšiřuje příležitosti na trhu.


HMS Industrial Networks
Společnost HMS Industrial Networks je přední nezávislý dodavatel výrobků pro průmyslovou automatizaci včetně nástrojů pro vzdálenou správu. Společnost HMS vyvíjí a vyrábí řešení pro připojení automatizačních zařízení a systémů k průmyslovým komunikačním sítím. Tato řešení jsou na trh dodávána pod značkami Netbiter, Anybus a IXXAT.

Vývoj a výroba se odehrávají v sídle firmy ve švédském Halmstadu nebo v německém Weingartenu. Lokální prodej a podporu zajišťují kanceláře v Číně, Dánsku, Francii, Německu, Indii, Itálii, Japonsku, Velké Británii a USA. HMS zaměstnává více než 350 lidí a v roce 2013 vykázala obrat 57 milionů eur. Akcie HMS se obchodují na burze NASDAQ OMX ve Stockholmu.


Místní zastoupení má firma Chicagu (USA), Pekingu (Čína), Karlsruhe (SRN) Milánu (Itálie), Mylhúzách (Francie) a Tokiu (Japonsko). Firma vznikla v roce 1988 a v současné době má 240 zaměstnanců. V burzovním indexu NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu je vedena pod ISIN SE0002136242 v kategorii „Small Cap, Information Technology“.


HMS Industrial Networks AB
Box 4126
300 04 Halmstad
Sweden

Telefon: +46 35 17 29 00
Fax: +46 35 17 29 09
sales@hms-networks.com
HMS Industrial Networks
Stationsgatan 37
30245 Halmstad
Sweden
www.anybus.com
Michela NALIN
Telefon: +46 351729 93
Fax: +46 351729 09
min@hms.se

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU