800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Gitterboxy,Mars bedny,KLT přepravky,KTP boxy
Soustruh SUI 32/750
Konektory
Výroba tyčí a držáků
Elektrárny
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
ESD lehké palety
Plastové kanystry s kohoutkem, army kanystry
Bruska rovinná BPH 300
Těžký soustruh Heyligenstaedt

KARAT Konference 2013

16/10/2013

karat_186

Ve čtvrtek 19. 9. 2013 proběhlo v kongresovém centru hotelu Holliday Inn Brno tradiční setkání uživatelů informačního systému KARAT.

 

Na konferenci byla představena nová verze informačního systému KARAT (verze 13), která disponuje novými vlastnosti, technologiemi a novým uživatelským rozhraním zachovávajícím základní logiku ovládání i aplikační logiku. Nová verze informačního systému KARAT je postavena na nejnovějších technologiích společnosti Microsoft se zárukou dalšího vývoje.

 

 „Informační systém KARAT verze 13 nabízí svým uživatelům řadu nových funkčních vlastností, mezi které patří např. uživatelsky definovatelné Nástěnky, uživatelsky definovatelné skupinované seznamy, nové možnosti filtrování, vyhledávání, zoomování nad základními komponentami IS KARAT, dědění z nadřízených úrovní F11, nové možnosti exportů tiskových sestav, integraci se servisním portálem KARAT Assistance a další. Za největší výhodu považuji, že i přes přechod na zcela novou technologii od společnosti Microsoft, se podařilo zachovat téměř 100% zpětnou kompatibilitu s verzí 12 IS KARAT a přechod na tuto verzi je pro stávající zákazníky téměř shodný jako v případě předešlých verzí. Toto se netýká pouze standardu IS KARAT, ale i firemních a uživatelských úprav systému.“ řekl Marek Hejna, Product Manager IS KARAT.

 

Letošní konference se zúčastnilo přes 200 uživatelů.

 

„S průběhem i samotným programem letošní konference jsem nadmíru spokojen. Dnes došlo k praktickému završení naší několikaleté snahy – přinést na trh novou generaci informačního systému KARAT, s novými technologiemi a zásadně přepracovaným uživatelským rozhraním, při zachování dosavadní aplikační logiky. Cíle, které jsme si kladli, byly beze zbytku splněny. Máme tak pro trh připravenu novou generaci informačního systému KARAT, respektující poslední technologický vývoj a jednoduše implementovatelnou u našich stávajících zákazníků. Z osobních rozhovorů s mnohými zákazníky mám potvrzeno, že účast na konferenci považují za velmi přínosnou a velmi kladně také hodnotí tematický obsah celé konference.“, řekl Marcel Herman, Service & Customer Care Director.

Na konferenci bylo také představeno řešení Business Intellignece - jako integrované řešení IS KARAT, grafické řešení Workflow a modelování procesů v IS KARAT.  

KARAT Software je významným výrobcem a dodavatelem komplexních informačních systémů a doprovodných služeb s výhradně českým kapitálem a více než dvacetiletými zkušenostmi ve svém oboru. Svými výkony, počtem pracovníků a spolupracujících partnerů, vybaveností a dalšími ukazateli se KARAT Software řadí mezi přední české a slovenské dodavatele informačních technologií. Více na www.karatsoftware.cz.

 

Informační systém KARAT je komplexní podnikový informační systém, který využívají stovky středních a velkých firem v oblastech výroby, obchodu, služeb a servisu v České republice na Slovensku. Řada jeho uživatelů patří mezi lídry ve svém oboru a dosahuje vynikajících výsledků v tuzemsku i na světových trzích. Předností systému je jeho jedinečná architektura, která umožňuje rychlou realizaci specifických úprav dle potřeb uživatele. IS KARAT patří mezi nejkvalitnější ERP systémy zejména díky svým vlastnostem – funkčnosti, moderní technologii, otevřenosti a stabilitě. Více informací na www.karatsoftware.cz.

 

Fotografie k článku najdete zde

 

Článek ve slovenské verzi najdte zde

 

KARAT Software a.s.

Dvořákova 2881/77

750 02 Přerova      


Petra Mišáková

petra.misakova@karatsoftware.cz

tel.: +420 581 737 107

mobil: +420 723 926 040

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU