800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Lis
Kovovýroba dle přílohy
Omítky
Střešní okna Fakro - pouze nová !
Dělení materiálu
5 nejnovějších nabídek
VELKOOBJEMOVÉ VAKY BIG BAG
POUŽITÉ VAKY BIG BAG
NOVÉ VAKY BIG BAG
Nástroje pro rozvodny
Výrobku z plechu

Karl Knauer rozzářil Red Bull

05/03/2014

 

Již po druhé překvapila firma Karl Knauer KG svítícím obalem. Na objednávku výrobce nápojů firmy Red Bull firma Karl Knauer zkonstruovala a vyrobila svítící obal pro účely propagace fotografické soutěže Red Bull Illumme. Exkluzivní obal je opatřen nejen svítícími prvky, ale také zvukovými efekty. Světová mezinárodní soutěž Red Bull Illumme se koná již třetím rokem.


Doporučením pro tento projekt byla pro firmu Karl Knauer pravděpodobně její výroba prvního volně prodejného obalu pro Bacardi Bombay Saphire a ceny získané ve významných obalových soutěžích. Při jeho konstrukci a výrobě bylo použito technologie HiLight-Printed Electronic.


Otevření obalu je doprovázeno zvuky fotografické spouště. Kamera slouží jako obal pro USB Stick. A opět byl použit promyšlený systém svítících prvků. V Red Bull Illumme obalu je zabalen USB Stick v exkluzivním provedení. Funguje především jako pozvánka a motivace k účasti na této soutěži. Obal se skládá z pevného kartonu, který je zušlechtěn matnou fólií. Parciálně je uvnitř lakován lesklým UV lakem, který podtrhuje kontury nápisu „Prepare to be“.

 

Krabice je uzavřena magnetickým uzávěrem. Vestavěný světelný senzor spustí při otevření krabice světelnou animaci. Uvnitř krabice se nalézá USB Stick, který obsahuje informace o podmínkách účasti v soutěži. Strukturní povrch vnitřku krabice je vytvořen také UV lesklým lakem. Start světelné animace a zvuků je synchronizovaný, takže při otevření krabičky startuje světelná animace a k tomu je slyšet cvakání spouště fotografického přístroje.

 

 

obal_400_22

 

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU