800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava komunikace
Kotel
Zateplení RD
Dodání obalů
Vertikální obráběcí centrum
5 nejnovějších nabídek
Bazény a zastřešení
Truhlářská výroba
Ložiska a hnací řemeny
Spojovací materiál, ocel nerez
Lisování tekutého kovu

KCT Data uzavřela strategické partnerství se společností COPA-DATA v oblasti integrace výrobních a obchodních dat

27/05/2013

KCT Data, s.r.o., přední česká společnost poskytující široké portfolio služeb v oblasti podnikových informačních systémů, uzavřela strategické partnerství s rakouskou společností COPA-DATA GmbH v oblasti integrace výrobních a obchodních dat. Jedná se o integraci nového softwaru zenon 7.10 do podnikového informačního systému SAP.

 

Produktová řada HMI/SCADA systému zenon od společnosti COPA-DATA je celosvětovou špičkou v oboru. Ergonomie zenonu vnáší do pracovního prostředí soulad, práce je tak méně stresující a zároveň přináší lepší výsledky. zenon pomáhá jak výrobním a provozním ředitelům, manažerům údržby a vedoucím pracovníkům výroby, tak celé firmě ke zvýšení efektivity a tím i úspoře nemalých finančních prostředků. Spojení kvalitního řešení a zkušeného dodavatele tak firmám zajistí vysokou přidanou hodnotu.

 

Ergonomie se zenonem znamená sladění pracovního prostředí, díky kterému budou zaměstnanci pracovat bez stresu a vysoce efektivně. Cílem spolupráce obou společností je vytvořit přímé spojení do SAP pro aktuální a dynamickou produkci provozních dat pro vizualizaci a pružnou reakci na aktuální situaci. To vše například umožní lépe optimalizovat vytížení jednotlivých strojů tak, aby výroba a provoz jako celek pracovaly s co nejmenšími odstávkami a co nejvyšší produktivitou při zachování kvality výrobků. Sloučení zenonu se SAP podporuje produktivitu a kvalitu výrobků.

 

Díky rozhraní SAP zenon mohou firmy rychle, jednoduše a bezpečně propojit svou procesní úroveň přímo do ERP úrovně přes uzavřenou informační smyčku a tím získat úplný a spolehlivý přehled o celém podniku. V praxi to znamená, že informace z výroby mohou být rychle zpracovány a požadavky specifikované v ERP systému implementovány přímo do procesní úrovně.

 

Propojení oběma směry mezi SCADA úrovní a ERP přináší několik výhod. zenon dokáže zpracovat jakýkoli typ informace a pro implementaci v něm se lze obejít i bez znalosti SAP know-how. Výrobní data a události jsou navíc dostupné v reálném čase, což umožňuje optimální využití personálu a materiálu.

 

Ve více než 50 zemích světa využívají software zenon firmy působící v  potravinářství, energetickém, farmaceutickém nebo automobilovém průmyslu.

 

Loga obou společností a další fotografie naleznete zde

 

Pro více informací kontaktujte:

Maria Pošteková

PRAM Consulting s.r.o.

Tel.: +420 603 517 272

E-mail: maria.postekova@pram.cz

 

 

O společnosti COPA-DATA

COPA-DATA je technologickou společností nabízející ergonomická a vysoce dynamická řešení procesů. Společnost byla založena v roce 1987 a ve svém ústředí v Rakousku vyvíjí software zenon určený pro HMI/SCADA, dynamický reporting o výrobě a integrované systémy PLC. Software zenon je prodáván prostřednictvím vlastních poboček v Evropě, Severní Americe a Asii a obchodních partnerů a distributorů působících v různých částech světa. Díky decentralizované firemní struktuře mohou zákazníci využívat výhod místních kontaktních osob a místní podpory. COPA-DATA je samostatnou společností a může proto jednat rychle a flexibilně, i nadále určovat nové standardy funkčního, snadno použitelného softwaru a stát v čele trendů na trhu. Více než 80 000 instalovaných systémů ve více než 50 zemích přináší firmám působícím v potravinářském průmyslu, energetice a infrastrukturních službách a automobilovém a farmaceutickém průmyslu novou úroveň účinnosti automatizace.

 

O společnosti KCT Data, s.r.o.

KCT Data byla založena v roce 1999. Představuje silného partnera pro řešení a podporu ERP systému SAP u společností v ČR a SR. K významným směrům společnosti patří oblast poradenství a vývoj zákaznických řešení v SAP. V posledním období společnost výrazně rozšířila své působení v oblasti vzdělávání a školení SAP. Společnost KCT Data provozuje SAP Akademii a školicí centrum pro zákazníky s implementovaným řešením SAP ERP. Více na http://www.kctdata.cz/cz/

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU