800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba obalu dle přílohy
Krycí deska
Výroba zábradlí
Obrábění dle přílohy
Obaly,boxy,palety
5 nejnovějších nabídek
Předúprava žárového zinku - Sweeping
Profily z kompozitu WPC
Zatravňovací plastový systém
Výměna dopravního značení
Soustruhy - polo/automatické A 40 C

KenFeed 2X, nové řešení pro frézování od firmy Kennametal

02/11/2012

kennametal_300Nové frézy KenFeed™ 2X od firmy Kennametal jsou novinkou ve vývoji vysokorychlostního frézování pro lehké až těžké frézování. Nová generace nástrojů je vyvinuta z původní platformy KenFeed™, která zaznamenávala více než šest let úspěchů v průmyslu a dovoluje větší hloubku řezu pomocí větších destiček.

Zatímco předchozí generace nástrojů KenFeed vyžadovala tři různé velikosti břitových destiček, nové řešení KenFeed 2X potřebuje pouze jednu. Tyto nové břitové destičky jsou konstruovány tak, aby zlepšovaly úběr materiálu a výkonnost při vysokých rychlostech posuvů na hrubovacích operacích. Každá oboustranná trigonová břitová destička nabízí při plném využití šest řezných hran a tím lepší náklady na břit. Robustní konstrukce břitové destičky zaručuje více stability a spolehlivosti při operacích s vysokými posuvy. Navíc je ideálním řešením pro hluboké kapsování nebo pro operace s vyložení nad 3xD.

Dvě geometrie břitových destiček představují snadnou volbu pro lehké, univerzální a těžké obrábění. Geometrie HD je první volbou pro oceli, vysokopevnostní oceli a litiny, zatímco geometrie GD zajišťuje nižší řezné síly pro měkké materiály. Břitové destičky KenFeed 2X s nejnovějšími sortami a geometriemi poskytují dvojnásobný výkon a více řezných hran.

Frézovací tělesa s vnitřním rozvodem chlazení KenFeed 2X jsou dodávána se závitovou stopkou, válcovou stopkou a v nástrčném provedení. Konstrukce platformy činí KenFeed 2X ideální pro kapsování, zavrtávání a kruhovou interpolaci s možností zapichování v ose Z.

Firma Kennametal plánuje rozšířit tuto novou řadu o další metrické a palcové průměry.

kenfeed2x_group_inserts.jpg_ico500_500


Kennametal Inc. (NYSE: KMT) dodává produktivitu zákazníkům, kteří hledají špičkový výkon v náročných prostředích, poskytováním dlouhodobých inovačních zakázkových a standardních řešení. Osvědčená produktivita je možná díky pokročilé znalosti materiálů a aplikací. Náš závazek na udržitelné prostředí poskytuje našim zákazníkům přidanou hodnotu. Společnosti působící v různých odvětvích průmyslu od stavby letadel, až po těžbu uhlí, od motorů, až k ropným vrtům a od turbodmychadel, až po konstrukce, znají firmu Kennametal pro její mimořádný přínos jejich hodnotového řetězce. Ve fiskálním roce 2012, koupili zákazníci produkty a služby firmy Kennametal za zhruba 3 miliardy USD – prostřednictvím našich přibližně 13 000 nadaných zaměstnanců, kteří pracují ve více než 60 zemích – s více než 50% těchto příjmů pocházejících mimo Severní Ameriku.
Navštivte nás na www.kennametal.com
 


Říčany - Jažlovice
Zděbradská 56
251 01 Říčany - Jažlovice
Czeh Republic
PADĚLA Radek
Phone : 0 800 900 840
Fax : 0 800 900 225
radek.padela@kennametal.com


Kennametal Shared Services GmbH
Wehlauer Strasse 73
D-90766 Fuerth
GROMOLL Carsten
Phone : +49 911 9735 557
Fax : +49 911 9735 551
carsten.gromoll@kennametal.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU